Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyre felszínesebb, igényesebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre felszínesebb, igényesebb lesz a világ?

Figyelt kérdés

4 évvel ezelőtt összejött egy átlagos kedves aranyos lány aki elfogadott engem úgy hogy nagyon el vagyok hízva és nagyon rosszak a fogaim és szüleimmel laktam akkor.

Most már lassan két éve keresem párom de semmi, szóba sem állnak velem a nők, most miért nem és akkor miért igen?


2017. ápr. 4. 07:20
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
86%

eltelt 4 év...

kifogtál egy olyan lányt aki összejött veled az igénytelenséged ellenére is, de ne várd el ezt akárkitől...

te összejönnél egy olyan igénytelen lánnyal, mint amilyen te vagy?


24F

2017. ápr. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Én nyilván nem de szerencsére nem vagyunk egyformák, lehet gizi nem de júli igen
2017. ápr. 4. 07:24
 3/39 anonim ***** válasza:
71%
Fogyj le, formáld át magad. Ne itt sírj.
2017. ápr. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
69%

Már a kérdés is zavaros. A felszíneshez az igénytelen szó illene és nem az igényes, a kettő ellentmond egymásnak.


Ha kedves, aranyos lányt akarsz magad mellé, akkor törődj magaddal, fogyj le és csináltasd meg a fogaidat.

Vagy ismerkedj kövér, fogatlan lányokkal.

2017. ápr. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
78%

hmm és te mit adsz egy kapcsolatba az igénytelenségeden felül?


24F

2017. ápr. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

Figyelmet szeretetet törődést.

Romantikát. Pl. Kabátomat leterítem egy pocsolyába hogy szerelmem kedvesem azon menjen át

2017. ápr. 4. 07:32
 7/39 anonim ***** válasza:
62%

Persze, éve felszíbesebb a világ :) Sőt február óra is :)


Nagy mázlid volt, amikor a rettentő rossz fogaiddal kifogtál egy lányt. Ez nem igényesség, hanem igénytelenség téma, és a te részedről.

2017. ápr. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
81%

"Figyelmet szeretetet törődést. "


Ezt én is megadom a lánynak és még kövér sem vagyok, sőt.. a fogaim sem rosszak :D

2017. ápr. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
81%

#6:

de gondolj bele sokan megadják ezt és még jóval igényesebbek is, mint te, akkor miért választanának téged ilyen negatív tulajdonságokkal?

2017. ápr. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
9. Sokan csak mondják mégsem teszik meg. Miért sír nekem az összes nő hogy minden pasi bunkó és nem adnak szeretetet törődést....
2017. ápr. 4. 07:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!