Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyre felszínesebb, igényesebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre felszínesebb, igényesebb lesz a világ?

Figyelt kérdés

4 évvel ezelőtt összejött egy átlagos kedves aranyos lány aki elfogadott engem úgy hogy nagyon el vagyok hízva és nagyon rosszak a fogaim és szüleimmel laktam akkor.

Most már lassan két éve keresem párom de semmi, szóba sem állnak velem a nők, most miért nem és akkor miért igen?


2017. ápr. 4. 07:20
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
67%

juj de giccses. :D

számomra is a szádban eluralkodott igénytelenség lenne az abszolút kizáró ok. a büdös szájnál rosszabb nincs, és az ég világon senkiben nem fogsz így vonzalmat kelteni.

2017. ápr. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem te debil vagy es a negy evvel ezelotti lany az apolonod volt, csak ahhoz is hulye voltal, hogy ezt felfogd es azt hitted, a baratnod XDD
2017. ápr. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
67%
A fejedben van baj (tudod, a torony, az irányítóközpont). És valóban ott van baj.
2017. ápr. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért kell debilezni, normális intelligens romantikus hős szerelmes típus vagyok, aki szereti a szép csinos lányokat, nagyon hiányozna már egy csinos kedves megértő elfogadó lány, aki minden hibámat fogadja.
2017. ápr. 4. 11:25
 25/39 anonim ***** válasza:
0%
Sorry kérdező, a lányok jellemzően azok közül válogatnak, akik külsőre bejönnek nekik - és rájuk panaszkodnak, amikor aztán kiderül, hogy belsőre nem. A legritkább esetben van ez fordítva. Nekem sem tetszik, de amikor 30 körül észreveszik magukat, akkor legalább lehet rajtuk röhögni :)
2017. ápr. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
79%

Te hol élsz? Egy elhízott, rohadó fogú embert ki akarna elfogadni, aki ráadásul "leterítené a kabátját a pocsolyába"? Se csinos, se csúnya nők nem állnak szóba gyagyásokkal.

Tényleg remélem, hogy csak kamu vagy.

2017. ápr. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
69%
25# Vannak azert akik kulsore es belsore is eleg jok ;) Szerencsere nem szorolunk rothado fogu, elhizott emberek kedvessegere, az en parom nem egy igenytelen lepratelep kulsore es emellett figyelmes es kedves es minden egyeb ami jo.
2017. ápr. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
64%

Ha már leterítetted a pocsolyába szerintem kezdj el rajta piknikezni :D legalább valami jó is történik.


Egyértelműen trollakció.

2017. ápr. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
73%

Akkor éppen szerencséd volt.Ha te elvárod egy lánytól,hogy ne legyen olyan,mint te,az nem felszínesség?Szerinted?

Én nem vagyok egy nádszál,de egy pasi,akinek rohadnak a fogai,nálam az kuka,mert én is foglalkozok a fogaimmal,a pasim is foglalkozzon vele.Nem hiszem,hogy ez felszínesség lenne,maximum igényesség.

Akkor lenne az,ha kinézetre olyat várnék el,amit nem tudnék nyújtani és más nem számítana nekem.Ha nem éppen sportos lányként elvárnám,hogy a pasim sportos legyen,az felszínesség lenne.

2017. ápr. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
0%
Akinek pasi kell és nem férfi, az ne válogasson :D
2017. ápr. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!