Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyre felszínesebb, igényesebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre felszínesebb, igényesebb lesz a világ?

Figyelt kérdés

4 évvel ezelőtt összejött egy átlagos kedves aranyos lány aki elfogadott engem úgy hogy nagyon el vagyok hízva és nagyon rosszak a fogaim és szüleimmel laktam akkor.

Most már lassan két éve keresem párom de semmi, szóba sem állnak velem a nők, most miért nem és akkor miért igen?


2017. ápr. 4. 07:20
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
55%

#10:

nekem nem az összes, de elég sok elmondja a problémáit, de mindenki megtalálhatja a boldogságot...


am meg ha ennyire minden szép és jó amit te adsz, akkor miért is lett vége a kapcsolatodnak? ez érdekelne

2017. ápr. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
1. Nem akartam esküvőt családot, ő meg már nagyon akart. Én 34 évesen úgy érzem még élni akarok
2017. ápr. 4. 07:59
 13/39 A kérdező kommentje:
11, nek ment előző válaszom
2017. ápr. 4. 08:00
 14/39 anonim ***** válasza:
79%
Kezdem azt hinni, hogy ez egy kamu kérdés.
2017. ápr. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
79%
Akkor mázlid volt, előfordul.Ha jobban végiggondolod, a rossz fogak miatt keletkező bűzt a szádban nem sok nő tudja elviselni.Lehet emiatt tényleg felszínes vagyok, de egy ilyen szájat sosem tudnék megcsókolni, sőt..az ilyen emberektől jó pár méterrel arrébb megyek, ha beszélnek hozzám.Elviselhetetlenül büdösek.Javaslatom az lenne, hogy javíttasd meg a fogaidat sürgősen.
2017. ápr. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
78%
Jaj de gagyi vagy. Pocsolyába leteríted a kabátod? F**zért kell ilyen hülye kérdésekkel teleszemetelni a netet?
2017. ápr. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
16. Mi a baj azzal ha egy férfi romantikus??
2017. ápr. 4. 09:12
 18/39 anonim ***** válasza:
64%
Pocsolyába leteríted a kabátod :DD A romantika nem ezt jelenti. Amit te tudsz nyújtani, azt egy igényesebb pasitól is megkapják. Csomó szingli 30-as pasi rohangál az utcán, aki nincs elhízva, nem rohadnak a fogai, és még önellátó is. Sőt, köztük biztos akad olyan is aki nem kiélni akarja magát, hanem családot alapítani. Minden ellened szól kérdező. :/
2017. ápr. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
66%
Az jó, ha egy férfi romantikus, a baj az, hogy még a szomszédom kiskutyája is tudja, hogy ez nem pocsolyabeterítést jelent. És te is tudod, csak hergeled itt a népet. Ha meg komolyan gondolod, akkor van baj a toronyban - nem kevés.
2017. ápr. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:
19. Milyen toronyban, miért kell bántani az embert?
2017. ápr. 4. 10:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!