Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tudnék külföldi férfiakka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék külföldi férfiakkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Lehetőleg olyan, 20-30-as pasira vágyok, aki a trópusokon él és ott is szeretne maradni. Angolul beszélek csak. Elegem van Magyarországból és a magyar emberekből, férfiakból, na meg a hidegből is.

25/N



2021. nov. 23. 15:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%
jelentve
2021. nov. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Miert is? Teljesen komoly kérdés!
2021. nov. 23. 15:43
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Talán társkeresők? Kiválasztod a megfelelő országot, hogy onnan akarsz ismerkedni. Esetleg fogod a cuccaid, odautazol és munkát keresel. ELőtte azért tájékozódj a lehetőségekről és feltételekről.
2021. nov. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
32%

felülsz a repülőre, elmész Dubajba, leülsz a Hilton sky loungeba minden este, amíg nem fogsz magadnak egy férjet.


Az, hogy ott meg fogod tanulni, hogy mennyire jók is a magyar férfiak, meg az, hogy néha hideg van, az tuti. De a próba cseresznyefőzelék vagy mi.


Source: jópár évet éltem kinnt férfiként, én is ott csajoztam.

2021. nov. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Költözz ki külföldre, nekem ez vált be.

26/N

2021. nov. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ja igen, nem olyan embert keresek, aki eltart. Hanem egy újfajta párkapcsolatra vágyok


Valószínűleg rosszul választottam eddig, de csak csóró, alkoholista, lusta arcokat fogtam eddig ki. :(

2021. nov. 23. 15:50
 7/12 anonim ***** válasza:

#5

Hadd nyugtassalak meg: sok országban jártam hosszabb-rövidebb időre, és mindegyikben találkoztam ilyen emberekkel. Azt nem tagadom, hogy a mértékek eltérőek voltak.

26/N

2021. nov. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.


Akkor ez most egy panasz, hogy milyen rosszul választottál eddig, nem komoly kérdés, ha jól értem :D


Amúgy meg itt a GYK-n kb 300 ember várja a csodát, hogy a fehér ló lehessen a hercegen vagy mi, azért annyira nem nehéz egy normálisat lelni, nem ?:D

2021. nov. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 BeefEater ***** válasza:

Sajnos nem a trópusokon élek így sajnos kiestem...


Párkereső, de ha másik országból ismerkedsz nem sokan fognak komolyan venni. Költözz a célországba és ott ismerkedj miután letelepedtél.

2021. nov. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Elvileg a Tindert, Facebookot erre találták ki. Világméretű. Ha én férfi létemre kapok üziket nagy mellű thai/kínai lányoktól, akkor te miért nem férfiaktól?
2021. nov. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!