Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tovább ebben az ügyben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább ebben az ügyben, hogy talán sikerrel záruljon?

Figyelt kérdés

Van egy gyorsétterem ahol alkalmanként megfordulok. Csinos lányok dolgoznak ott. Az egyikkel beszélgettem pár szót tegnap teljesen spontán. Kiderült megismert régebbről.

Kedves normális volt viszont csak a keresztnevét árulta el. Nem lenne rossz megismerkedni vele, de mit szóltok, hogyan kéne a dolgokat jó irányba terelni? 24 éves vagyok és fiú


2021. nov. 17. 06:01
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

A keresztnevét is csak onnan tudod, hogy oda volt írva a névtáblájára. Ő meg a tiédet onnan, hogy kéretlenül bemutatkoztál neki. Te kis füllentős.


Egy csinos pultoslánynál 50-100-an is bepróbálkoznak egy nap, szerinted hova kívánja őket (veled együtt)?

2021. nov. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek teljesen igaza van. Azert normalis, mert muszaj neki, ugyanis ez a munkaja, hogy kedves legyen.
2021. nov. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tévedtek, mert én nem mutatkoztam be 🤔
2021. nov. 17. 19:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!