Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnek ismerkedni normalis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnek ismerkedni normalis ferfiakkal?

Figyelt kérdés
Tobb helyen probalkoztam mar de eddig meg nem jartam sikerrel. Szivesen ismerkednek de nem tudom hol lehet. Egyebkent no vagyok. Csak az internet lenne jo, mashol nem megy. Tippek?
2021. nov. 16. 05:00
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
14. Én is kiadom magam sokszor nőnek, majd górcső alá veszem a normális férfiak nyomorát. Viszont mivel tudom mi kell nekik, zseniálisan el tudunk beszélgetni. Persze több nem lesz belőle érthető okok miatt. Legalább visszatér a hitük hogy vannak még normális nők! 😔
2021. nov. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
52%
19. Sajnos lekéstél rólam, én meg sajnos rosszul választottam. 😓
2021. nov. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
22: Ha rosszul választottál és még benne is maradsz, akkor valószínűleg mégsem vagy annyira kiegyensúlyozott és érett személyiség, mint akit én keresek...
2021. nov. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
44%
ahhoz normális nőnek kellen lenned..
2021. nov. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
52%

Normális nők sosem kell sírjanak normális férfiak után.

A többieknek meg egyszerűen nem jár, így jártak

2021. nov. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
47%
23. Ha meg te olyan szupi lennél, a legjobb férfiak állnának sorba a kegyeidért. Isten hozott a válóságban! Én az eszemre hallgatok, öreg koromra bőven jobban fogok élni mintha elválnék és csak pislognék nők után. Ja meg buknám azt, amit eddig elértem. A szex a büdös életben nem ennyit.
2021. nov. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
26: Kedves egészségedre! :) Én viszont nem (csak) szexre vágyom, hanem harmonikus, tartalmas párkapcsolatra. A társas magány nem az én műfajom. Volt benne részem, köszi, de már nem... Más az értékrendünk. Én elfogadom a tiédet, kérlek, te is fogadd el az enyémet. Én is az eszemre hallgattam akkor, amikor kiléptem egy számomra mérgező kapcsolatból és azóta már sokkal-sokkal tudatosabban választom meg, hogy kivel állok szóba.
2021. nov. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 Dzsoki ***** válasza:
Már meg is válaszoltad a saját kérdésedet.Interneten.Előbb,kép nélkül.Valamennyi válasz,azért lesz.Leveleztek,azután,telefonszám csere.Így,már hangban is meg lesznek.Azután a kép.Már aki tud,mert nekem,telefonálásra használható telefonom van.Sem adni,sem kapni,nem tudok képet.Szóval,a folyamatot,lásd feljebb!
2021. nov. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!