Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnek ismerkedni normalis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnek ismerkedni normalis ferfiakkal?

Figyelt kérdés
Tobb helyen probalkoztam mar de eddig meg nem jartam sikerrel. Szivesen ismerkednek de nem tudom hol lehet. Egyebkent no vagyok. Csak az internet lenne jo, mashol nem megy. Tippek?
2021. nov. 16. 05:00
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
42%
Kezdjük az elején: Mit jelent nálad a normális? Milyen korú férfit keresel?
2021. nov. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
13%
A legjobb helyen jársz kérdező
2021. nov. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
0%
A kérdésed alapján a megfejtés az INTERNET-en!
2021. nov. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
53%
beérkező üzenetek tömkelege 3....2....1.....MOST
2021. nov. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
0%
Itt? (F39)
2021. nov. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Mik a kritériumaid?
2021. nov. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

A normális egy teljesen szubjektív kifejezés. Ami embereként eltérő.

Igy erre a kérdésre nem létezik jó válasz.

2021. nov. 20. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Normális hely nincs az interneten, talán az első találkozás ,azt korrekt oldalnak tartom, és ingyenes, a tinder az húspiac sajnos csak a külsőt nézik, te döntöd el ho
2021. nov. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
74%

A probléma ott kezdődik, hogy nagyon kevés a normális férfi (ember). A legtöbben érzelmileg éretlenek, játszmáznak, képtelenek a legapróbb konfliktus kezelésére is, érzelmi hullámzásokat produkálnak, idealizálják a partnert ismerkedés során és aztán besértődnek, ha kiderült, hogy mégsem egyezik az elképzelt ideállal, önértékelési zavarosok, gyerekes gondolkodásúak, nem őszinték és egyenesek még magukhoz sem.

Számomra a normális férfi érzelmileg érett, kiegyensúlyozott, képes nyíltan és őszintén kommunikálni, felelősséget vállal a döntéseiért, nem játszmázik, hajlandó megbeszélni a felmerülő problémákat, empatikus, toleráns, képes belátni a hibáit és képes bocsánatot kérni, nyitott a fejlődésre, változásra.

Én nőként ezt mind képes vagyok nyújtani és hasonló elvárásaim is lennének, de nem találkoztam még ilyen férfival... Ha valaki ismer ilyet negyvenes kiadásban, jelezze! ;)

2021. nov. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
ha csak interneten megy akkor inkább barátokat szerezz elsőnek, mert az internet az alja az emberi ismerkedésnek és könnyű elveszni benne , aztán amikor a valóságba kerülsz rá jössz senki sem olyan aranyos, szép, és azonos gondolkodású mint te.. itt mindenki maszkot visel következmények nélkül , ahogyan a közösségi oldalakon is. Fiatalon megtanultam a közösségi oldalak csak azt adják amire vágyni szeretnék , és azt adom aki lenni szeretnék és más is ugyan ezt csinálja, élőben meg már egy másik emberrel találkozol mint ha idegenek lennétek még is ezer éve beszélgettetek . hosszú távon nem érdemes online kapcsolatot fentartani ha komolyra szeretnéd fordítani..
2021. nov. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!