Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet ismerkedni/beszélget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkedni/beszélgetni normális, rendes férfiakkal? 25n

Figyelt kérdés
Neten még nem próbálkoztam. Nálam igen, de közösségi oldalon, az kicsit másabb. Nem nagyon szívlelem a társkereső oldalakat, idegenkedem tőlük. Illetve gondolom, hogy sok a kiéhezett személy az ilyen jellegű oldalakon, ami megintcsak nem jön be számomra.
2015. nov. 17. 18:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Kerüld el a társkeresőt, ha nem nemi szervekre vagy kíváncsi.


Amúgy meg bárhol, mi nem falkában szoktunk vonulni.

2015. nov. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Itt is lehet.
2015. nov. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%

Tudom ,hogy nem ezt a választ vártad ,de majdnem mindenhol.

Annak ellenére ,hogy ez a GYK itt is lehet. Bárhol lehet ,mert sok helyen vannak normális emberek ,férfiakban is ,még ha nem is gondolsz rá.

Annyi a lényeg ,hogy légy boldog csináld azt amit szeretsz és nézz nyitott szemmel a világra. Ha magadat adod és ezáltal megnő a kisugárzásod ,hidd el ,hogy a való életben is sikeresebb leszel.

2015. nov. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül ezzel. 21/F
2015. nov. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Sehol. Ha létezik is ilyen, akkor már tuti lenyúlták. :D
2015. nov. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Munka téren minden jó. Vannak nehezebb napok, de ez természetes. A családdal, barátokkal, munkatársakkal is. Magánéleti téren viszont egy ideje csak a nézegetés megy, méghozzá pont olyanok nézegetnek, akik nekem is tetszenek, de nem lesz belőle semmi. Akivel meg összejött volna, "eltoltam". (okkal)
2015. nov. 17. 18:15
 7/11 anonim ***** válasza:
88%

Ezt a kérdést akár én is feltehettem volna csak férfiként.

Igazából próbáltam már szinte mindent. A társkeresőkről jót még nem nagyon hallottam, a saját tapasztalatom csak annyi, hogy eléggé hasztalan. Én itt szoktam beszélgetni néha illetve máshol online. Szerintem inkább szerencse kell hozzá és egy kis kitartás. Ha nem adsz esélyt senkinek és nem fordítasz rá időt akkor teljesen mindegy hol és hogyan próbálkozol. Ha viszont megismersz valakit aki normálisnak tűnik, illetve úgy érzed, hogy neked megfelelne akkor próbáld minél jobban megismerni és valahogy találkozni vele, hogy élőben is tudd hogy viselkedik, hogy reagál dolgokra, stb... :)

Nekem az a fő bajom, hogy ahol lakom ott szinte nincs senki, de ha találok néha normális lányt, jól elvagyunk csak mindenki messze van.

25F

2015. nov. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
A Holdon!
2015. nov. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%
Bárhol, de ahhoz nemcsak a tökéletes külsejű alfahímekkel kellene szóba állnod.
2015. nov. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Munkahelyeden esélytelen? Vagy útközben? Vagy ahová betérsz hétköznaponként hétvégenként.

Minden létező helyen ami csak létezik, munkahely, üzletek, plázák, szórakozóhelyek, sportklubbok, internet, mindenhol vannak normális és nem normális emberek is.

2015. nov. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!