Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az normális, hogy félek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy félek egy sráccal találkozni? Félek, hogy nem tudnánk miről beszélgetni vagy ilyesmi. Veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Neten így tök jól elbeszélgetünk meg minden, akár órákig is. A héten fogunk valamikor találkozni. Viszont én rettegek, hogy mi lesz ha beáll a kínos csend.

Veletek is előfordult már ilyen? :/ :D



2013. szept. 20. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet velem találkozol :D de ne félj jól elleszünk :D
2013. szept. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Spontán el lesztek hidd el. De én a helyetekben, ha közel laktok egymáshoz nem a neten beszélgettem volna már eddig sem, hiszen a személyes találkozás varázsa...
2013. szept. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó, mi történhet legrosszabb esetben? Nem lesz folytatás. Ha viszont meg se próbálod, akkor az eredmény 100%-ban ugyanez.
2013. szept. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Haha, első :D Ki vagy? :D
2013. szept. 20. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!