Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szeretnék barátnőt, de úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék barátnőt, de úgy érzem unalmas lennék neki. Mit gondolotok erről, működhet így egy kapcsolat?

Figyelt kérdés

Nincs mozgalmas életem. Nincsenek barátaim, bulizni nem járok. Nem beszélek sokat sem. Úgy érzem így nem maradna mellettem senki hosszú távon. Persze időnként mennénk valahova.


Jól gondolom hogy így nem maradna mellettem hosszú távon senki, főleg ha a lány társasági típus?


2021. nov. 1. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A férjem is ezen az állásponton volt (és még van is). Szerinte ő unalmas, nem is érti, nekem hogy lehet elég. Én meg végre örülök, hogy van valakim, aki soha nem játszmázik, nincsenek meglepetések és kilengések, stabil, rendszerszerető, kiszámítható. Nekem ez (is) nyújt biztonságot. Így vagyok boldog.
2021. nov. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy valaki nem él mozgalmas életet és nem bulizik, még nem feltétlenül lesz unalmas. Ha vele tudsz beszélgetni majd, lesznek közös témák, érdeklődési kör és neki is elég, ha csak időnként mozdultok ki, akkor működhet. Társasági, extrovertált lánnyal nem fog, ne náluk próbálkozz, mert nekik ez valószínűleg tényleg unalmas lenne.
2021. nov. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez nem egyenlő az unalmas élettel. Van ezek szerint konkrét kiszemelted?Próbáld meg!
2021. nov. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen elettarsam van. Ilyet akartam.
2021. nov. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!