Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mindig ennyire a 20-as, 30-as...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig ennyire a 20-as, 30-as eleje korosztályra mentek a 40-es, értelmes, jó megjelenésű férfia vagy ez egy új jelenség?

Figyelt kérdés

2021. okt. 24. 18:16
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
55%
Mi csak röhögünk rajtuk a barátnőimmel
2021. okt. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
63%

Nekem hányinger az olyanok, mikor pl a kivénhedt HÁZAS tesitanár csorgatja a nyálást a huszas diákokra.


Meg amikor a magán szinten házas kivenhedt korrep tanárom simogatta a kezem es voltam 17.


Mákom van azzal hogy apám egy jol menő gazdag NORMALIS férfi.

Es legalább miatta nem kell elsullyednem mint mások gyerekeinek hogy ilyen apjuk van.

2021. okt. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
64%
En nem tudom mikor jutok el addig h csak röhögjek a 40 es pasikon ahelyett hogy felfordul toluk a gyomrom.
2021. okt. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
72%

25 évesen anno ki is kértem magamnak, mikor nem egy 40-es bepróbálkozott, hogy komolyan gondolta, hogy lehet esélye?

Egyet úgy szereltem le, (45 volt) hogy célozgatott, h neki a fiatalabbak jönnek be. Mondtam, de jóóó, mert nekem is😅

Többet nem próbálkozott.

2021. okt. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
76%
Ez az a korosztály, ahol mindenki mindenkit b..ni akar. A fele egész életében nőcsábász volt, és nem változik. A másik fele meg életközépi válságban van és utoljára ki akarja élni magát. Nagyjából 14 felett bármibe beraknák, amin lyuk van, csak darázs ne legyen benne. Nagyon változatosan tudják indokolni, hogy miért pont ő a vonzó a nőknek, és miért most van a legjobb korban.
2021. okt. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
46%
Az értelmesek mindig a korukbeliekre mentek... Ha nem így látod, van egy rossz hírem
2021. okt. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
60%
Hát, felőlem jöhetnek, legfeljebb sétálnak egy jót. 😅 5 évnél idősebb embertől nem akarok semmit, a többi barátnőmmel is csak fintorgunk meg röhögünk ezen a sok vén hülyén... Bárcsak feleannyira lennének bizonytalanok magukban, mint a korukbeli nők... Akkor végre örökre megszabadulhatnánk tőlük. Komolyan mondom undorítóan néznek ki, főleg hogy a korukbeli nőkhöz képest szarnak magukra.
2021. okt. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
26%
Nálam 5 évnél idősebb *
2021. okt. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
16, én egyelőre nem látom sehogy. Három barátnőm (28, 29, 31 évesek) három pasija 40+. Inkább az eleje talán, de akkor is. Az én pasim 4 nappal fiatalabb, mint én :)
2021. okt. 24. 19:14
 20/41 anonim ***** válasza:
70%
Nekem is 16 évvel idősebb pasim van. Tudja hogy kell bánni egy nővel, jól néz ki, jó az ágyban, lovagias, nem sajnálja a pénzt. Minden szinten jobb, mint egy korombeli.
2021. okt. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!