Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találkoztatok már társkeresésb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szalonnás Rétes kérdése:

Találkoztatok már társkeresésben a "pretty privilege" problémával?

Figyelt kérdés

Mikor valakit csak azért mert jól néz ki, egyből tökéletes és jó embernek is tartanak. Pl. ha egy szögletes állú, jó kiállású pasi mond el egy bénácska viccet, a csajok kacarásznak, és egyből humoros pasinak tartják. Míg ha egy átlag pasi teszi ugyanezt, akkor megkapja, hogy mekkora lúzer.


Ugyanez nőknél: ha egy átalgosan ronda magyar nő életképtelen, akkor az milyen béna. Ha egy tip-top csajszika panaszkodik csilingelő hangon, dekoltázst villantva, hogy kell mellé egy erős férfi, aki eltartja meg támogatja, akkor a sok kis simp körülugrálja, hogy "jaj, milyen kis aranyos, elesett hercegnő, meg kell védenünk!"



#férfi #nő #társkeresés #pretty privilege
ma 18:13
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Nem talakoztam ilyennel meg.
ma 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Uncsi és fantáziátlan vagy, Balázs.
ma 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%

Ezek alapvető élethelyzetek.

Semmi különös nincs ebben.

ma 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Igen.
ma 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem, ellenkezőleg. Helyes vonzó férfiből ábrándultam ki, mert számomra savanyú volt, és egy nem kifejezetten jóképű férfihoz meg elkezdtem vonzódni, mert vicces volt
ma 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Az első verziót volt szerencsém megtapasztalni nem jó kiállású fiatal srácként. Akkor én sem értettem a dolgot, hogy mitől viccesebbek és sikeresebbek a nemesnek tűnő gyökerek. Azóta már belátom, hogy az élet k*rvára igazságtalan. :,D
ma 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

Ronda nőként természetesen igen. Az ilyesmit ugye mindig az érzékeli igazán élesen, aki a fsz rosszabbik végén áll.

Nem jó ránézni az arcomra, vagyok miatta minden rossz, amit csak el lehet képzelni. Meg sem kell szólalnom, elég csak úgy állnom/ülnöm tök semleges arckifejezéssel, "rám van írva minden". Hát még ha megszólalok, és mondjuk gyenge lett a poén vagy jobban passzolt volna a mondatba egy szinonimája az adott kifejezésnek... A csini kis pnci szép pofikával lehet teljesen agyhalott is, max. rámondják, hogy hát olyan egyedi a gondolkodásmódja, lenyűgöző, meg amúgy is olyan kedves-aranyos, biztos nagyon rendes is stb.

ma 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szintén igen. Másképp néznek rád ha csúnyább, átlagos vagy nagyon szép, sármos vagy. Sokkal több dolgot elnéznek míg a kevésbé jól kinéző embereknek nem. Ez olyasmi mint a mesékben a szép kinézetű hercegnő aki csodálatos személy, de a gonosz karakter csakis csúf kinézettel rendelkezik. Már csak az orruk is különbözik. A boszorkának mindig hosszú, görbe orra van míg a királylánynak tökéletes Barbie-orra. Aki csúnya arról automatikusan azt vágják le, hogy rossz ember lehet ebből-abból kifolyólag míg aki szép az kb. tökéletes. Igaz, nem örökké tolerálják a nem oda illő viselkedést, de egy csúnyától még egy pillanatig sem.
ma 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%
Munkahelyen a nők az ilyen nőket agyon mobbingolják fúrják
ma 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen, nőként tapasztaltam ezt,bàr nem vagyok csúnya, csak àtlag,helyes arccal, de így is jóval kevesebbet toleràltak például régebben, mint Miss Barbie Babànak.

Persze mióta fogytam,izmosodtam, szemöldökót csináltattam és egyebek, azért velem is sokkal kedvesebbek és jóval több pozitív tulajdonsággal ruhàznak fel ismeretlenül is.😀

ma 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!