Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy dzsigolóval találkoztam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy dzsigolóval találkoztam?

Figyelt kérdés
Társkeresés folytán randevúztam egy kimondottan jóképű, igényesen öltözködő férfivel. Bementünk egy kávézóba, felajánlottam, hogy ki-ki alapon fogyasszunk, de udvariasan elhárított. A beszélgetésből kiderült, hogy nagyon fontos számára a márkás ruhák, órák viselete. Vidéken lakik, de a fővárosban dolgozik és 2 éve szűnt meg egy párkapcsolata, mert a nő kirakta a lakásából. Budapesten éltek. Véleménye szerint nagyon fontos, hogy már az elején a kapcsolatnak a felek összeköltözzenek, hogy jól megismerjék egymást. Második alkalommal szintén egy kávézóba mentünk ahol szemrebbenés nélkül elfogadta, hogy fizessem a fogyasztásunkat. (Azért fizettem, mert kíváncsi voltam rá, elfogadja-e.) Itt újra felhozta, hogy minél előbb szeretne összeköltözni valakivel, mert unja magát vidéken és nagyon szeretne párkapcsolatot. Ekkor ismét a drága ruhák, órák fontosságáról beszélt, ami teljesen aránytalan a fizetését illetően, mivel vasúti jegykezelőként dolgozik a MÁV-nál. Igaz otthon a boyler elromlott és nincs melegvíz, a kicserélése miatt bosszankodik, hogy miért ilyen drága víztároló megvétele, miközben másfél milliós Rolex órákról ábrándozik. Kérdésem, hogy van nő, aki ilyen férfit befogad, vagy eltart mindazért mert a férfi nagyon jól néz ki?

2019. febr. 9. 10:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%

Nem hiszem hogy te veszélyben lennél.

Ha télleg Dzsigoló akkor a gazdag nőkre hajt.

Te viszont elég csóró lehetsz ha már az is kiakaszt hogy a második randin nem a férfi fizet...

2019. febr. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

"Véleménye szerint nagyon fontos, hogy már az elején a kapcsolatnak a felek összeköltözzenek, hogy jól megismerjék egymást."


Lefordítva:fontos, hogy rögtön finanszírozza valaki az életét saját maga helyett.Cserébe hálája jeléül majd párszor jól meg dug, és érd be ennyivel.

Igen, egy dzsigolóval találkoztál.

2019. febr. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tévedsz, nem vagyok csóró, igaz nagyon gazdag sem. Viszont szemmel látható volt, hogy élvezi, nem neki kell fizetni a számlát.
2019. febr. 9. 10:07
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Az almukban.

Minek mentél el a második randira?

Hozzám is be akartak költözni pár hét után. Véget is vetettem az ismerkedesnek.

2019. febr. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

Lol. Azt hittem csak csajból van olyan, aki már az első-második randim az összeköltözést feszegeti, aztán kiderül, hogy pár hete rúgta ki sz exe, azóta két-három baratnőnél húzza meg magát, de már nagyon nehezen viselik, így kellene gyorsan valaki lehetőleg saját lakással, hogy a bérleti díj eleve ne okozzon gondot, elég hellyel két embernek, na meg jó közlekedés mellett, hogy könnyű legyen munkába mennie.


Ezek szerint férfiből is létezik a típus.

2019. febr. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Miért megy el valaki egy ilyen pojácával randira?
2019. febr. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%

"Ezek szerint férfiből is létezik a típus."


Persze, hogy létezik. :D Csak ezt nem szívesen ismerik be a férfiak. :D Nem új keletű a dolog, mindig is akadtak férfiakból is ilyen példányok.

2019. febr. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
De durva....:) hallottam már ilyent, csajban én is .De az ilyen tényleg csak alvóhelyre hajt. Vasűti jergykezelő....magyarán kaller :) istenem, mecsoda karrier ;)
2019. febr. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%

#7: mivel férfiakkal nem ismerkedem, így nem tudom “beismerni”, mert nem tudtam, hogy van ilyen típus.


Csajbol elég jellemző az is, aki rögtön költözne, meg az is, akinek nem elég, hogy a randim fizetsz egy kávét/fagyit de rögtön meg is vacsorázna (nem feltétlen étterem), mert aznap még nem evett semmit, hiszen a randis napon nem költ ilyesmire, ha a pasi úgyis megteszi.



Kedvenc változatom, az odaköltözné gyorsan, de azért szex nincs, mert ő nem olyan lány, az majd ha úgy alakul a kapcsolat. Szóval a lakhatás az jöhet, mert kell, de azért ez még nem jelent semmit. (Megjegyzem, nem takarítónő/gyári munkás kategóriás csajokról beszélek).


Szóval nincs mit Nen elismernem, mert eddig azt se tudtam, hogy létező jelenség, igaz azt se gondoltam, hogy lehetetlen, hogy előforduljon

2019. febr. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
9-es, én sem ismerkedtem soha nőkkel. :D Ennek ellenére mégis tisztában voltam azzal, hogy vannak olyan nők is, akikről írsz. :)Ehhez nem kell feltétlenül a saját nemünkkel ismerkedni szerintem.Elég, ha nyitva tartod a szemed, már sok esetben a saját környezeted is felér egy felvilágosodással.
2019. febr. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!