Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nő létemre kezdeményezhetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő létemre kezdeményezhetek testi kapcsolatot egy férfinál, akivel egyszer találkoztam, de nagyon bejött nekem?

Figyelt kérdés
Nincs igazán nagy tapasztalatom 47 éves létemre. Társkeresőn megismerkedtem egy férfival, aki tőlem 50 km-re lakik és azért nem jöttünk össze, mert ő nem akar távkapcsolatot. Egyszer találkoztunk, beszélgettünk, de én őt nagyon szexinek találtam, kívántam őt és külsőre teljesen az ideálom és lelkileg is passzolunk. Nagyon ritkaság, hogy én így beinduljak valakitől, ezért mióta elváltam (2 éve), nem is volt szexuális kapcsolatom. Nagyon hiányzik a testi közelség. Szerintetek felvethetném-e azt a lehetőséget ennek a férfinak, hogy amíg nem talál magának valakit a lakóhelyén, lefeküdhetnénk egymással? Mit szólna ehhez vajon? És egyáltalán, hogy fogalmazzam meg a kérésemet?
2018. okt. 18. 04:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%

50 km-er távkapcsolat? :'D Kedves, apám 63 éves lesz idén, 120 km-re járkál le hétvégente a barátnőjéhez.

A faszi szánalmas.

Apámék kb 4-5 éve vannak együtt.

Szerintem azért nem kellesz neki, mert nem jössz be számára. Komolyan, elhiszem, hogy hiányzik a testiség, de megéri egy ilyen tohonya köcsög alakkal?

2018. okt. 18. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Ha egyszer találkoztatok és ő nem szorgalmazza a következőt, akkor még szexre sem kellessz neki. Ne akarj magadhoz ilyen pasit. 50km? táv? Vicc!
2018. okt. 18. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31%
Látom a férfiak idősebb korukra sem tanulnak meg egyenesek és őszinték lenni, inkább bekamuznak valamit. 50 km távkapcsolat? Akkor írja ki a társkeresőre, hogy csak a saját utcájában keres valakit :D
2018. okt. 18. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül egy kérdést megér. Mondd azt, hogy szeretnéd, hogy felfaljon.
2018. okt. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha fotó nélkül találkoztatok egymással, kár erőltetni.

Viszont ha fotóval, és így belement a találkába, akkor még lehet esélyes a dolog.

Bár ha egy férfi visszamond már egy nőt....na akkor van baj. :(

2018. okt. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
#4 Gratulálok a kicsit sem gyerekes visszavágásért, most mi legyen, mondjalak el anyukámnak? :D Egyébként valóban igaz, hogy aki nagyobb libidóval rendelkezik, az értelemszerűen szeret szexelni, ettől még nem kéne leribizni. Miért is kéne? A férfiak is pont ugyanerre a 2 csoportra oszthatóak.
2018. okt. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Valljuk be, mindenkinek szüksége van a szexre, aztán megoldja ahogy tudja. Ezért nem kéne rosszul éreznie magát az embernek.
2018. okt. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Veszíteni valód nincsen, egy komolytalan szexuális jellegű viszonyt javasolj neki. 1-2 hetente taliztok, szexeltek egy jót és ennyi. Ha házhoz is mennél, azt is írd le. Ha nemet mond, soha többet ne keresd.
2018. okt. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 peca1000 ***** válasza:

Kezdeményezhetsz, ha bevállalod, hogy te fogsz utazgatni.


El kell fogadni, hogy ő nem akar távkapcsolatot (ez a normális), azaz nem akar utazgatni.


Én is ilyen vagyok :)

2018. okt. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mit gondolsz egy férfi, hányszor közeledik életében?

Milyen a siker aránya?

--

Mit veszíthetsz?

Attól félsz, azt mondja nem? Akkor mi van? Utána még rám írhatsz. :)

Mit veszíthetsz?

--

A környezetedben, azért ne kommunikáld ezen lépéseidet. Legjobb barátnőknek sem.

Ha arcra esel, esetleg nem lesznek megértőek és jóindulatúak.

2018. okt. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!