Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy dzsigolóval találkoztam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy dzsigolóval találkoztam?

Figyelt kérdés
Társkeresés folytán randevúztam egy kimondottan jóképű, igényesen öltözködő férfivel. Bementünk egy kávézóba, felajánlottam, hogy ki-ki alapon fogyasszunk, de udvariasan elhárított. A beszélgetésből kiderült, hogy nagyon fontos számára a márkás ruhák, órák viselete. Vidéken lakik, de a fővárosban dolgozik és 2 éve szűnt meg egy párkapcsolata, mert a nő kirakta a lakásából. Budapesten éltek. Véleménye szerint nagyon fontos, hogy már az elején a kapcsolatnak a felek összeköltözzenek, hogy jól megismerjék egymást. Második alkalommal szintén egy kávézóba mentünk ahol szemrebbenés nélkül elfogadta, hogy fizessem a fogyasztásunkat. (Azért fizettem, mert kíváncsi voltam rá, elfogadja-e.) Itt újra felhozta, hogy minél előbb szeretne összeköltözni valakivel, mert unja magát vidéken és nagyon szeretne párkapcsolatot. Ekkor ismét a drága ruhák, órák fontosságáról beszélt, ami teljesen aránytalan a fizetését illetően, mivel vasúti jegykezelőként dolgozik a MÁV-nál. Igaz otthon a boyler elromlott és nincs melegvíz, a kicserélése miatt bosszankodik, hogy miért ilyen drága víztároló megvétele, miközben másfél milliós Rolex órákról ábrándozik. Kérdésem, hogy van nő, aki ilyen férfit befogad, vagy eltart mindazért mert a férfi nagyon jól néz ki?

2019. febr. 9. 10:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
25%

"Viszont szemmel látható volt, hogy élvezi, nem neki kell fizetni a számlát."

A nők is élvezik, ha első randin nem kell fizetniük...

2019. febr. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
82%

10-es: valahol igazad van. Természetesen nekem sem kellett megnéznem a dzsigoló szó jelentését, én is hallottam, olvastam gazdag idős nők körül legyeskedő férfiakról. De valahogy ez egy olyan ködös, távoli, és ritka dolognak tűnt, amivel átlag ember ugyanúgy nem találkozik, mint egy csomó másik klasszikus archeotípussal.


Legalábbis nekem a nő ismerősök nem nagyon meséltek odaköltözős férfis randikrol.

2019. febr. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
11-es: Biztosan van nőben is aki élvezi, hogy nem neki kell fizetnie, sőt jól kihasználja a partnert, fizetett vacsorát, bármit. Nem ez a kategória vagyok, amint írtam a ki-ki alapon fizesse a fogyasztást.
2019. febr. 9. 11:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!