Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mindig ennyire a 20-as, 30-as...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig ennyire a 20-as, 30-as eleje korosztályra mentek a 40-es, értelmes, jó megjelenésű férfia vagy ez egy új jelenség?

Figyelt kérdés

2021. okt. 24. 18:16
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
69%
Ha jobb lenne a csaladjaval lenne.
2021. okt. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
71%

Kár, hogy lepontozták a verset, amit írtam, mert segíteni akartam vele. Aki lepontozta, annak ezt mondom: menjen a francba. Az ember segíteni akar, erre még belerúgnak.


Aki felpontozta, azoknak köszönet.

2021. okt. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
43%
11, Röhöghettek, pár évig. Utána rajtatok fognak. :)
2021. okt. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
47%

23

Nem hiszem. Anyám korosztályában sok nő házasodik újra (vele egykorúval) és randizgat rendszeresen sokkal minőségibb fickókkal, mint amelyik lecsorog az én korosztályomhoz a 40-50-esek közül.


Alig várom, hogy ne én legyen a degenerált vén perverzek célközönsége. Tudod, az is egy szűrő, ha az ilyen vén selejtet végre nem érdeklem, mert korabeliként öregnek tart. :)

2021. okt. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
52%

24, miért vénezed le szegény anyukád?

Az írásmódod elég pasis egyébként, lehet, hogy amúgy sem zaklatnak téged, csak az első szóváltásig. :)

2021. okt. 25. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
45%
Ryan Reynolds is 45 éves, mégsem öregezik le. Ha leszólítana, csak elmennél vele, nem?
2021. okt. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
78%

26

Hogy őszinte legyek, nem. Brad Pitt is jóképű, de nekem a kor egy ledönthetetlen fal. Elismerem, hogy jó pasik, de nem számomra.


Tudod, veletek ellentétben mi nem rondázunk valakit csak azért, mert nem akarunk vele összejönni a generációs különbségek miatt. Elismerjük, ha valaki annak ellenére jól néz ki, hogy nem vagyunk egy korosztály. Pont úgy, ahogy heteroszexuális nőként is elismerem, ha egy nő szép, dögös. Ha 40 lennék, valószínűleg rámennék, ahogy 15 évesen is rámentem volna a 15 éves Justin Bieberre. De most már csak egy helyes kisfiú a szememben a gyerekkori énje. Ahogy Reynolds is csak egy helyes fickó az apám korosztályából. De nem nekem való és nem vonz egyáltalán.

2021. okt. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
19%
Az is lehet, agyat kell nálad cserélni ;))
2021. okt. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
45%
27, na, ez egy korrekt hozzáállás. :) Sajnos engem sem vonzanak a tőlem idősebb nők, max 500-ból 1 esetben. Egyszer láttam egy tőlem kb. 10 évvel idősebbet, akitől ledöbbentem, annyira tetszett. (Nem csak elismerés szintjén.) Nem tehetek róla, a 10-15 évvel fiatalabb nők pedig tetszenek, önmagában nem tekintem a kort ledönthetetlen falnak.
2021. okt. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
69%
#26: Nem, mert idős hozzám, ráadásul szakálla van, ami abszolút kizáró ok nálam.
2021. okt. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!