Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Mennyire beszélitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire beszélitek ki a fiúkat?

Figyelt kérdés

Félek bepróbálkozni akármelyik lány ismerősömnél, mert szinte rosszul vagyok attól, hogy sokan gyökérnek tartsanak, kinevessenek....


Vagy ne is próbáljak egyetemen csoporttársakkal ismerkedni, hogy elkerüljem a kínos és kellemetlen órákat? Akkor hol? .__.


2021. okt. 22. 15:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Mindent megbeszelunk a baratnoimmel. Attol hogy mennyire vagy jo az agyban odaig h mit csinalsz szabadidodbe. Probalkozni sztem probalkoznod kene
2021. okt. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Mi pl semennyire
2021. okt. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
Ha nem szégyelled magad, a tetteidet, szavaidat akkor nem kellene, hogy zavarjon. Vállalhatóan kell ismerkedni, és akkor nem kellemetlen ha el is mondják. Legalábbis én így gondolom.
2021. okt. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#1 komolyan? Sajna nincs sok önbizalmam, nem akarom teljesen tönkretenni magam lelkileg azzal, hogy az egész csoport rajtam röhög...


#2 Hogyhogy? Nem vagytok jóban annyira, vagy szimplán tabutéma a másik társas élete?

2021. okt. 22. 16:21
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

A libeszèlès elkerülhetetlen.

Nem szabad vele foglalkozni

2021. okt. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%

4 Te nem fogod ugysem visszahallani, ha kirohognek. Es ha nem vagy halalosan gaz, a kibeszeles kb annyi, hogy “nem ereztem annyira, hogy osszeillenenk”, ha nem csinalsz olyan dolgokat, nem lesz mit kibeszelni. Pl ha valaki minden randira hatalmas ajandekcsomagokkal allitana oda, akkor lehet kirohognenk, hogy tulsagosan erolteti a dolgot. De ha csak randizunk, beszelgetunk de kicsit unatkozom, azon nincs mit rohogni.

A szexualis eletemet sem szoktam kibeszelni, nyilvan ebben is kivetel lenne, ha valami kiemelkedoen ciki dolog tortenik szex kozben, pl beszarsz, lol, de ilyesmire kicsi az esely.

2021. okt. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
Egyszeru, normalisan kell viselkedni es nem fog senki kirohogni. A jo oldala a dolgoknak meg hogy ha nagyon jo vagy akkor elobb utobb mindenki teged akar majd...
2021. okt. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Feltehetően ugyanannyira beszélik ki, mint ahogyan a pasik is a nőket.
2021. okt. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%

Nem szoktunk. Persze ha valakinek alakulóban van valami vagy a párkapcsolatában történik említésre méltó, akkor beszélgetünk róla, de nem részletekbe menően és egyáltalán nem az a lényeg, hogy valakit megszégyenítsünk és a háta mögött szidjuk.

Ha valaki normálisan bepróbálkozott, de visszautasítottam, akkor azt általában egyáltalán nem is mesélem el senkinek és nem is nevetem ki. Csak ha nagyon gáz volt a helyzet akkor kerül szóba, de akkor se az a lényeg, hogy kigúnyoljuk a másikat. És nem mindenkinek mesélem el, csak a közeli barátnőnek. Kicsit túlaggódod a dolgot. Ha ismerős, először inkább bizonyosodj meg róla, hogy ő is vevő a dologra és ne a semmiből próbálkozz be. Úgy a visszautasítás esélye is kisebb lesz.

2021. okt. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%
Egyetemi csoporttársakkal sosem voltam annyira jóban, hogy ilyeneket megosszak velük. Max ha nagyon vállalhatatlanul, félelmetesen közelítenél, akkor figyelmeztetném a többi lányt, hogy vigyázzon veled, mert mittudomén, hajlamos vagy agresszívan reagálni egy visszautasításra, de kb ennyi. Legközelebbi barátnőknek esetleg részletet mondok, mondtam, amíg randiztam, de őszintén szólva ez ritka, inkább tényleg a kirívó esetekről van szó, ha csak annyi volt, hogy egy srác az egyetemről elhívott randira de nem tetszik ezért nemet mondtam, az nem nevetség tárgya semmilyen környezetben sem, és igazából említésre sem méltó. Ha meg ismerkedünk, akkor is addig nem mondok semmi kompromittálót, amíg nem tudom, hova tart az ismerkedés, hiszen sok barátnőm nyilván nem ismer személyesen, ők az alapján formálják a véleményüket rólad, amit én elmesélek, ha az mind gáz és kellemetlen dolog, akkor nem fognak kedvelni sosem, ezt meg én sem akarhatom, szóval nem nagyon mondok ilyesmit senkinek. Most már férjnél vagyok, értelemszerűen a párkapcsolati gondjainkat nem kívülállókkal beszéljük meg, ha meg valami vicces/kínos történik, akkor azon nagyon max összekuncogunk a csajokkal egy italozós estén, de másnapra kb el is felejti mindenki, mert őszintén szólva ezek a dolgok rajtunk kívül senkit sem érdekelnek igazán.
2021. okt. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!