Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, akik úgy ismerkedtek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik úgy ismerkedtek, hogy Facebookon ráírtok nektek tetsző nőre, mit szoktatok így első levélben írni?

Figyelt kérdés
2021. okt. 13. 16:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
48%

Szia Mizu?


Szia nagyon jól néz ki lenne kedved ismerkedni?


Ilyeneket kaptam férfiaktól semmi extra

2021. okt. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Bennem azért merült fel a kérdés, mert a minap kaptam egy fura, valószínűleg ismerkedő célú üzenetet, de kb. ajtóstól a házba (nem durván, de mégis olyan üzenet volt, amivel szerintem idegennél nem kezdünk a semmiből). Nem látok bele a férfiak fejébe, hogy mit tartanak normálisnak így ismerkedésnél.

Én egyébként jelenleg egyáltalán nem ismerkedek, szóval társkeresőn sem vagyok fent, és a profilomon sem utal ilyenre semmi.

2021. okt. 13. 16:50
 3/22 anonim ***** válasza:
Én ritkán ismerkedem ,de akkor egyedi szöveget szoktam írni.
2021. okt. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
9%
28CM, illetve BMW
2021. okt. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nem értem, miért lett áttéve ez a kérdés az ismerkedés rovatba, amikor nem akarok ismerkedni, hanem egy társkeresési problémáról van kérdésem. Hé, moderátorok, tessék visszatenni az eredeti kategóriába, mert nem ide tartozik a kérdés.
2021. okt. 13. 17:38
 6/22 anonim ***** válasza:
60%

Hogy-hogy mit?

Arról a témáról kérdezem bővebben, amit a csoport, vagy oldal komment szekciójában túl hosszú, vagy túl személyes lenne leírni.

Nem szoktam ismerkedésre utaló jeleket mutatni, mert általában férjük, élettársuk, alakulóban lévő kapcsolatuk, szerelmük van és nem akarok belepofátlankodni, főleg hogy sokkal jobban jár velük, mint velem.

Beszélünk egyszer-kétszer, aztán soha többé nem keres. Ezt felfogom úgy, hogy van helyettem más, így nincs szükség rám.

2021. okt. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
93%
#6 ezeket mind beírod az első üzibe? 😲
2021. okt. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
92%
7# Te beszélsz magyarul, ha jól látom. Mégsem érted a mindenki másnál részletesebben kifejtett válaszom? Ez annyira kiábrándító.
2021. okt. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
43%
8# az élet már csak ilyen
2021. okt. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

#1 Még az is szokott lenni,hogy:


-Szia


És ennyi.Ezután azt várná, hogy majd biztos elkezded szórakoztatni, mert ő megtette az első lépést.

2021. okt. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!