Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, akik úgy ismerkedtek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik úgy ismerkedtek, hogy Facebookon ráírtok nektek tetsző nőre, mit szoktatok így első levélben írni?

Figyelt kérdés
2021. okt. 13. 16:43
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Ha van előzmény, az oké, de én pl előzmény nélkül kaptam olyan üzenetet, amit nem tudok hova tenni. 😄
2021. okt. 13. 18:57
 12/22 anonim válasza:
30%

"Azért hosszú és vastag és hát kemény, hogy fájjon!"


Így ennyit, képet meg véletlen se küldj, mert abból baj lehet :)

2021. okt. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
53%
Én fordítva voltam , hogy egy "egyszerű" lánynak írtam litàniàt, és nem tudott vele mit kezdeni ( mondjuk beszèlgettünk ) de ott egy "szia , Mizu ?" Is elég lett volna, az meg nem én vagyok
2021. okt. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Engem konkretumokkal szoktak keresni.


Szia láttalak az x uton, arra szoktál járni?(ahol dolgozom..) Szeretnék veled talalkozni, szép vagy, tetszel nekem.



Es itt agyalok hogy ki az hogy engem ismer személyesen, persze a reglap az kam, nem árulja el honnan ismer.


De aztán masok is mondják hogy x rolam erdeklodott es már azt is tudja, kivel mit hol csinalok.

En meg azota se tudom ki az.



Full idegenek nem irogatnak rám. De nincsenek is kint képeim

2021. okt. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
46%
Kérdező, nem azzal jöttök mindig, hogy szeretitek a határozott rámentős férfiakat, döntsétek már el, hogy mit akartok.
2021. okt. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
82%
15 Mert ezt mondják neked a nők, hogy szeretik, ha vadidegenek zaklatják a facebookon?Azt ugye tudod, hogy az nem társkereső?
2021. okt. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Szia, hasonlítasz egy volt óvodás társamra, nem te vagy az?


És nem írt vissza...

2021. okt. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
15-ös, én nem keresek társat, sem határozottat, sem mást.
2021. okt. 13. 20:42
 19/22 anonim ***** válasza:
2014? óta nincs Facebookom, azóta nincs lehetősèg beàllitani, hogy idegenek ne irhassanak ràd, csak ismerősök?
2021. okt. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
19-es, azért nem állítom át, mert benne vagyok pl cserebere, település, hobbi csoportban is, meg van más hasonló, ami miatt tudni kell olyannak is írni nekem, akit nem jelöltem vissza ismerősnek, illetve ez így jobb, mint csak azért ismerősnek jelölni, hogy egyeztessünk egy egyszeri ügyletet, aztán töröljem az ismerősök közül.
2021. okt. 14. 06:37
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!