Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ennyi vékony pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi vékony pasi Tinderen?

Figyelt kérdés
Sokszor megszívtam már, hogy arcra adott egy helyes pasi, jobbra húztam, majd kiderült, hogy az én ízlésemnek baromi vékony. Nekem az jön be, ha van egy pasinak vádlija, combja, széles vállai, szóval kb. 90-95 kg legyen 185 cm-hez. A 70-80 kg-os pasinál úgy érzem, mintha egy kisfiú lenne mellettem.

2021. okt. 9. 10:38
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
89%

10

Ja, durvan megfordult a dolog es rossz iranyba. Soha nem jo senki, de aztan szenved, hogy nem kell senkinek🤷

2021. okt. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi erovel elvarhatnam, hogy nezzen ki a no igy, ugy, amugy, legyen ilyen meg olyan, de akkor nem kerem az incel jelzot es teljes megertest kovetelek, elfogadast es sajnalatot, hiszen jar a szerelem mindenkinek es olyan regota valogatok, hogy jaaaj szegeny szivem faj. (Ironia)


A szerelem nem igy mukodik, hogy a listadon mindennek egyeznie kell 100%ig. + Lehet igy nez ki, de a kisugarzasa es kemia ugy megszedit, hogy csak nezek.

2021. okt. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
88%
Es miert van ennyi dagadt csaj? 😀 Gondolom ezek az atlagok.. En mar alig jarok fel mert aki bejon az vagy kulfoldi vagy lezbi altalaba 🤣 a Pesti csajok nagy reszenel vmi szrul van bekotve mostanaba. Csak a pozolgatas, gizdaskodas, nagy arc a semmire.
2021. okt. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

13


A cső alkoholizmust kihagytad. 90% ban van legalább 1 piálós kép és nem a prolikról, hanem egyetemet végzettekről beszélek. Van, aki kiköti a profiljában, hogy olyat keres, aki szereti a bort....


nálam elég gyakori, ha elmondom, hogy nem igazán iszom, nem járok kocsmába KIAKADNAK és elkedi "de hát kocsmázni férfias, meg kocsmázni magyar szokás"


Akkor én ukrán transzi vagyok XD

2021. okt. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
75%
14. Ez komoly??! Én meg csak alkeszokat találok férfiak között akinek heti program a bebasz.s beszívás
2021. okt. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

15


én meg nőben, lehet elég nehéz elhinni. Náluk is heti és minimum 1 pohár bor naponta

2021. okt. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
36%
Engem nem zavar ha pial vagy narkozik neha. Enis szoktam. Sot a drogosok kozott eleg kozeli szoros kapcs tud kialakulni.. (attol meg normalis dolgozo ember nem lecsuszott senki.. altalaba kivulrol nem is latja mas ezt) De en meg csak ilyen csilivili pucsitos instaribiket talalok ritka a "normalis" laza csaj :/
2021. okt. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
72%
17 szerintem keresd fel a Zachert vagy a rendőrséget XDXDXDLOL
2021. okt. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%
15. Hétvégi italozás nagyon nem alkesz, de nagymamád , papád akik megittak reggelente egy felest meg napközben 1-2 fröccsöt aztán este megint felest azok lehet alkeszok voltak.
2021. okt. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen muci egy alkesz is ezt mondja, hogy jaaaj hat a hetvegi italozgazas, ugyan mar az kell.


Gondolom ha kimarad 1-2 het, tiszta idegbeteg vagy, vagy szaraz novemberben.


Tudod, a rendszeressegtol leszel alkesz. Ha nem birsz ki 1 alkalmat es minden bajod van tole, mert kell es neked jar, mert kibirtal egy hetet nelkule.


Ami most hetente, az megszokotta valik es abbol lesz a heti tobb🤫

2021. okt. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!