Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ennyi vékony pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi vékony pasi Tinderen?

Figyelt kérdés
Sokszor megszívtam már, hogy arcra adott egy helyes pasi, jobbra húztam, majd kiderült, hogy az én ízlésemnek baromi vékony. Nekem az jön be, ha van egy pasinak vádlija, combja, széles vállai, szóval kb. 90-95 kg legyen 185 cm-hez. A 70-80 kg-os pasinál úgy érzem, mintha egy kisfiú lenne mellettem.

2021. okt. 9. 10:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Vannak oldalak ahol keresésnél a súlyt vagy testalkatot is be lehet állítani.



Nekem viszont a vékonyabb férfiak jönnek be.❤️

2021. okt. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
83%
Meg a sok edzőtermi fétiszes.... Minden fotójuk a vaskarikák, gépek között készült. 🤦‍♀️🙈
2021. okt. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
96%
Mert ez az átlag. Nők esetében sincs mindegyiknek szépen kidolgozott alakja, formás popsija. Ha kondis pasit akarsz, menj kondiba ismerkedni. Ha meg túlsúlyosat, akkor a mekibe. 😅
2021. okt. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
41%

úgy tudtam, hogy a pasik szokták mérlegre állítani a nőket, de te tudod uram. Bár legalább látom a farkam, mert nincs lógó hasam.


Azt ugye tudod, hogy nem feltétlen ő választja a testalkatát és ez fordítva is igaz. És ha valaki téged húzna le, mert XY testalkatod van, pedig lehet te vagy a világ legjobb csaja, az milyen érzés?

2021. okt. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
simán megkérdezhetném: Miért ennyi az alkoholista nő a tinderen? Mindneki borozik, kocsmázik, sörözik az összes képén
2021. okt. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
54%

Nekem is ez a bajom. Ráadásul korábban volt súlyfeleslegem, mára 15 kg leadtam gondoltam akkor nem fog ez zavarni…. Nos ,de továbbra is zavar valamiért ha a pasi vékony.

Egyszerűen ilyen az ízlésem ennyi.

De szerintem találni azért másmilyet is :)

2021. okt. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
85 kilósan 180centimel nem azt érzem , hogy tapadnának a nők. Mindenkinek más fajta jön be, van aki a helyes pasikat nagy gyomorral részesíti előnyben , van aki meg a kopaszokat mogorva testépítő alkattal.
2021. okt. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
85%

7


Mindig van 1-1 ocska kifogas. Mert ugye nyilvan az az 1-1 dolog megdonti a mesebe illo tokeletes pasi latszatkepet🤦


Persze ha egy pasi irja, hogy neki a vekony nok tetszenek, akkor egy mocsok diszno xdxd


Van melyebb dolog is a kulsonel...a belso

2021. okt. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
79%
8 Az emberek nagy része vizuális típus, azért mert valaki mondjuk : nagyon kedves de hiába ha nem izgat fel , nem vonz szexuálisan.
2021. okt. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés is szépen mutatja, hogy a nőknek sokkal fontosabb a férfiak külseje, mint fordítva... A külsővel szemben egy nőnek sokkal magasabbak az elvárásai ismerkedéskor, mint amit egy ffi támaszt.
2021. okt. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!