Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Nektek tényleg, mi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Nektek tényleg, mi az őszinte véleményetek a férfi-béta-birka jelenségről?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=CMWRHIDFKOQ

Ha nincs időd/kedved végig nézni a szakértői videót, akkor röviden arról, hogy tényleg, ha egy nő kiposztol magáról egy szelfit, akkor egyből 220 férfi komment érkezik és mind nyáladzós, bókolós, nyalizós. Amitől csak megy felfele az egótok, de valójában elcseszi az egész társkeresést.

Mi a női véleményetek erről a 21. századi jelenségről? Régebben örült egy nő ha volt 1-2 udvarlója, még a netes meg mobil appok előtt.



2021. okt. 9. 06:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Aki őszinte, az le van pontozva... Na, ennyire éri meg őszintének lenni
2021. okt. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
#11 Mi az, hogy őszinte? Te nő vagy? Te látod, ki szól hozzá vagy ki lájkolja az én képeimet? Agyam eldobom!
2021. okt. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
13%

10: " A független, partiképes férfiak, akik rá vágynak nincsenek ott a facebook ismerősei között, mert akkor már együtt járnának."

Ezt cáfolnám. Attól, hogy neked nem "partiképes", mert "csakhaverokvagyunk", még nem jelenti azt, hogy nincs ott. Ne mondd, hogy egyetlen szingli férfi ismerősöd sincs. Na ugye!

2021. okt. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#12

Igen, nő vagyok. Őszinte voltam, de szépen lepontoztak. Akkor csesszék meg, majd legközelebb azt írom, amit hallani akrnak.

2021. okt. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#13 Speciel nekem nincs.
2021. okt. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!