Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol a kiút ha mintafeleségként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol a kiút ha mintafeleségként most jöttem rá, hogy bólogató birka vagyok?

Figyelt kérdés

Röviden összefoglalva,az évek folyamán megfelelési vágyból ,hogy szeretve legyek minden a férjem kénye kedve szerint lett alakítva az életünkben.

Mára már teljesen kizsákmányolva érzem magam a nagy semmiért cserébe.

Nem tudom merre lépjek,darabokra estem ...



2017. aug. 21. 01:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Mennyi éve? Van gyereketek? Ha van,akkor elég nehéz lesz. Ha nincs,akkor se lesz könnyű. Először gyűjts önbizalmat,önismeretet,aztán jöhet az egenrangúság kivívása. De ahhoz nagyon erősnek kell lenni. Az legyen a mottód,hogy ha nem szeret,csak ha csicskáskodsz neki,akkor sose szeretett igazán.
2017. aug. 21. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
12%
Megállsz, elordítod magad, itt állj, elég volt. A férjedet pofán vered, mellbe b..szod és belelököd a fotelba, azzal, hogy márpedig most végig hallgatsz. És elmondod, hogy mi a bajod.
2017. aug. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#1 -24-éve...

Visszagondolva már az elején elrontottam,ártatlanul "tisztán" mentem férjhez mert úgy gondoltam ezt egy férfi értékelni fogja,soha nem is kacsintgattam félre pedig lett volna kínálkozó alkalom....

Mindenben meg akartam felelni,jól főzök ,sütök,tudok varrni,frizurát készíteni stb

Neveltem a gyerekeket besegítettem a vállalkozásba,ápoltam a beteg anyóson,fitt maradtam pedig sok fájdalmat éltem meg,kedves voltam velem mindig a hálószobában is.

Mára nagyok a fiúk,nagyobb aspergeres tehát velem dolgozik a vállalkozásban mert az apjának nem volt soha türelme hozzá...-ő meg elment egy nagy céghez kényelmes munkát végezni.


Az itthoni fizikai munka,sőt kertünk pár állatunk is van amit persze nekem kell ellátni,kukát,sövénnyírást és minden piszkos munkát én végzek.

Ha jön valaki akkor meg dicsekszik milyen klasz ez meg az mert külsőre ki sem néznék belőlem,hogy ezt mind én csinálom.

Az új autót már csak ő vezeti,és a közös bankszámlánkról is átvezette a pénzünk a sajátjára.

Így gyakorlatilag kihúzta a talajt a lábam alól.

Most 40-évesen egy üzletvezetői végzettséggel kereshetek munkát ....

-mert amit eddig dolgoztam semmivé vállt.


(Megpróbáltam szépen megbeszélni,a válasz ő kezeli a pénzt és ha minden úgy megy ahogy neki tetszik akkor majd kérhetek ad boltra....)


Teljesen szétestem,azt hittem mindent jól csinálok és jó házasságban élek....

2017. aug. 21. 02:03
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az kemény. Jól elrontottad. Nem lett volna szabad már az elején hagyni, hogy a fejedre nőjön. Mindent ráhagytál, kiszolgáltad, tipikusan az a fajta aki enni, inni meg dögleni, jár haza. A pénzt miért hagytad ? neked miért nem volt, nincs saját számlád ? A helyedben felkeresnék egy jogászt, jogi segítséget kérnék, kikérném a véleményét egy jogban járatos embernek, az biztos.
2017. aug. 21. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
3%

De tulajdonképpen mi a gond?

Azért azok alapján amit leírtál, nem olyan rossz házasság ez. Legalábbis lehetne sokkal rosszabb. Lehet h boldogtalan vagy de ennyi idő után már szerintem nem érdemes szétmenni, az általad felvázolt körülmények pedig nem is nagyon teszik lehetővé. Miért nem próbálod megbeszélni vele a dolgokat?

2017. aug. 21. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Fish1 ***** válasza:
97%

A helyedben keresnék munkát, emellett a pasassal szemben meghúznám a határokat, bár ez valószínűleg nem fog segíteni a kapcsolatotokon, ha ő ennyi év alatt ehhez szokott hozzá. Szerintem egyezni nem fogtok, ha kiállsz magadért, de véleményem szerint jobb egyedül, mint akárkinek is a rongybabájának lenni.

Ez a házasság szerintem egyértelműen arra tanított téged, hogy állj ki magadért és legyen saját véleményed, akaratod, stb.

Azon dolgoznék, hogy elhúzzak onnan, ha a pasival nem lehet egyezni.

2017. aug. 21. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Költőnő? ***** válasza:
86%
Te jövedelmed pl miért az ő szlájára megy?
2017. aug. 21. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%

1. lépés: saját bankszámla, az odairányított jövedelemmel. Aztán amennyit adsz a közösbe, annyit adsz. A maradékot meg úgy költöd, ahogy akarod.


(Nálunk M.o.-n főképp a nők szoktak megbolondulni a közös kassza kezelésétől, de ezek szerint nálatok pont a párod használja hatalomgyakorlásra a kasszakulcsot. Tehát el kell venni tőle.)

2017. aug. 21. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
12%
Mert neki nincs jövedelme... Mert hagyta, a pasi majd eltartja, ő csak intèzze az otthoni dolgokat. Tipikus önfeláldozó, mártír alkat. Most meg nem tud már ebből kilèpni, pedig az, hogy ez a helyzet szr, nem most derült ki!
2017. aug. 21. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Eloszor is konyvet kene irnod, hogy a mostani gyerekeknek legyen mibol tanulni.


Aztan meg ugyvedet fogadni, es elvani. Hazasok vagytok, mindennek a fele a tied, egy ugyved el fogja mondani hogy juthatsz hozza.

2017. aug. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!