Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol a kiút ha mintafeleségként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol a kiút ha mintafeleségként most jöttem rá, hogy bólogató birka vagyok?

Figyelt kérdés

Röviden összefoglalva,az évek folyamán megfelelési vágyból ,hogy szeretve legyek minden a férjem kénye kedve szerint lett alakítva az életünkben.

Mára már teljesen kizsákmányolva érzem magam a nagy semmiért cserébe.

Nem tudom merre lépjek,darabokra estem ...



2017. aug. 21. 01:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hát szerintem egy válás megemlítésével és, hogy a ház, vagyon feleződni fog, lehet észhez tér a férjed.
2017. aug. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


#9. "Egy eltartott" maximum házimunkát végez,de ők is háztartásbeli' nők akik biztosítják férjüknek a biztos hátteret.

Egy olyan házasságban ahol vakon' szeretsz nem veszed észre,hogy kihasználnak ...

-Pedig voltak jelek,erős karakter és a családi béke érdekében inkább a beleegyezést választottam -ha minden úgy van ahogy ő elgondolta akkor minen jó' volt ...csak mindig egy kicsivel többet rakott rám munkában és egy kicsivel többet vett el az önállóságomból...

A munkahelyemről az édesapja majd az anyukája betegsége miatt kellett eljönnön -mert gondozót fogadni embertelen...Azután akár hányszor munkát kerestem mindig volt valami mártírkodása és megsajnáltam nehogy szegény egyedülmaradjon a gondjaival...

A kisvállalkozásoknál sok családban dolgoznak rokonok bejelentés nélkül (mondjuk ki) feketén,sajnos ezt én is bevállaltam -de ezen kívül minden törvényes számlaképesek vagyunk,csak a fiam és én lettübk a láthatatlan' alkalnazottai.

Ezt azoknak írom le akik vakon bízva a másikban párjukban belemennek ilyesmibe,mert nem szabad!


# Tehát megpróbálok munkát keresni (gondolom Tesco ilyesmi)sikerül gyorsabban...

Saját számla...

A fiamnak felügyelet kell,ezt még nem tudom hogy oldom meg,talán a fiatalabb segít .


Aki úgy gondolja (privátban) kalandra vágyom...-nem köszönöm.

Csak ember vagyok és észreveszem ha valaki betegesen bábként szeretne használni' nem társ és feleségként .


Igen ez a házasság jó is lehettet volna .....

2017. aug. 21. 07:52
 13/13 anonim ***** válasza:
82%

Nem vagyok válás párti, de szerintem az a megoldás. A közös vagyon fele legalább anyagilag felhoz valahova.

Értelmileg meg nem vesztes semmit, az a tuskó paraszt, akinek beteg gyerekére nincs türelme, csak egy hulladék.


Utolsó pillanat, mielőtt teljesen zombi leszel, és még épp elég sokat fogsz élni, az meg még sok szépet fog hozni.

2017. aug. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!