Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatra egy lány előbb talál férfit mint párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
2021. okt. 5. 08:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
30%

"szerintetek miért köteleződnek el ennyire nehezen a férfiak"


Én nem ezt tapasztalom.

2021. okt. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
72%

"A nő ad a férfi elvesz, kiszolgáltatottság ami a nőknek a vérükben van"


Nekem semmilyen kiszolgáltatottság nincs a véremben, sőt, épp ellenkezőleg. :D Persze itt, az oldalon erre szoktam kapni a vergődést, hogy férfigyűlölő pszichopata vagyok, nem vagyok nő, ezt meg azt kéne tenni velem, így meg úgy kéne helyre tenni.

2021. okt. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
71%

Az ilyen 8as IQ huszároktól mentsen meg az ég. Nem tudom mennyit szexeltél eddig, ha ekkora ostobaságokat vagy képes összehordani.


A szex a legtöbb nő számára is élvezeti forrás.

Nem csak a férfiről szól, nem csak miattatok van kvázi. Kölcsönös élvezet, ismered ezt a szót? Melyik barlangból jöttél: "a nő ad, férfi elvesz". Mit vesz el bogaram? A férfi is adja a testét hozzá.


Neked az fáj hogy ma már egy nő is megélheti a szexualitás örömeit sőőt - tetézzük a bajt- ki is választhatja a partnerét.

"B*szó pajti", igen te is egy b*szó pajti vagy amennyiben egy nő belemegy a szexuális kapcsolatba kötöttségek nélkül. Mi ezzel a gond? Mire ez a fölényeskedő stílus? Ha szerinted ez megalázó vagy lekezelő "státusz" akkor saját magadban keresd a frusztráltságod okát.

2021. okt. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
71%
8# Ha kommentelés helyett kimész a vécére és kivered, bölcsebb(-nek tűnő) maradtál volna...
2021. okt. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Szexkapcsolatra mindenki könnyebben talál partnert, mert általában jóval kevesebb és alacsonyabb de legalábbis felszínesebb elvárásokat támasztunk alá egy szexkapcsolatban mint egy komoly kapcsolatban a másikkal szemben.


Most mi, ki az akivel szexel alegtöbb ember? Tetszen neki, legyen meg közöttük a vonzalom, szex előtt után max 1 órát viszonylag értelemsen tudjanakk beszélgetni.


Kapcsolatba ez azért édeskevés.

2021. okt. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%

13-14# Hogy jön ide az IQ meg az önkielégítés😆 ,úgy érzem nem értitek a lényeget tehát az IQ-t ne is feszegessük, ha majd megy a szövegértés akkor oktass másokat arról hogy mi micsoda ti veterán szexmesterek,

Nem az fáj hogy a nők mindenben eggyenjogúak ezt jobb ha tudod még mielőtt erre térnénk ki, egy két szót kiragadtál és egy leegyszerűsített választ adtál egy olyan dologra ami a nők ellen szól szerinted,


Hát nem erre irányult a válaszom bogaram.

Az ezzel járó következményekre amitől bizonyos nők összetörnek és egyszerűen nem képesek később már megbízni senkiben,


Hát szerinted megéri ez a fene nagy szabadság? Semmi ismeretség csak testi vonzalom után összebújni valakivel aki max a füledbe súgja hogy mennyire jó voltál aztán fölöltözik és megy haza a feleségéhez ,férjéhez ,élettársához ,vagy esetleg egy másik nőhöz a szomszéd szobában.


Azzal hogy ez egy elfogadott dolog lett a társadalomban nem biztos hogy egy jó dolog is.


Hányszor hallom erkölcsös nőktől vagy családos férfiaktól hogy így meg úgy kihasználták ,és minden férfi csak dugni akar meg minden nő egy r.banc stb...


Ez jó szerinted?


Ez csak lustaság.Bogaram.

Arra lusták ezek az emberek hogy erőt és energiát fektessenek egy kapcsolatba, persze ők a leg erkölcsösebb emberek általában, a legszebb a legjobb , csak éppen a fejük üres meg a szívük bogaram.


Nem kell itt a kefélést ekkora magasságokba emelni ,akinek normális párkapcsolata van az ezt nem is feszegeti mert ez édes kevés , és aki egy ilyen kapcsolatba belemegy az egy üres ember lelkileg és lusta, és később jön rá hogy buta is.

2021. okt. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!