Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legkegyetlenebb lekoptatás amit valaha kaptatok?

Figyelt kérdés
2021. okt. 2. 22:02
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
75%

Nyáron egy nagyon szép lány odajött hozzám, teljesen váratlanul ismerkedni. Tök jól elvoltunk, utána párszor találkoztunk még (nem kettesben), de kiderült, hogy van pasija, szóval nem erőltettem a dolgot. Utána ismét odajött hozzám, immár szingliként, megint jól elvoltunk, kavartunk, tényleg jól alakult minden.

Aztán egyszer csak nem írt, nem keresett és nem reagált semmit a közeledésemre, próbálkozásaimra. Nem értettem a dolgot, egyik napról a másikra koptatott le. Aztán egyik hétvégén amikor szinte az összes haverommal egy helyen buliztunk (egyik haver megnősült, ezt ünnepeltük egy szórakozóhelyen), megjelent a csaj is, de nem foglalkozott velem, szinte direkt került engem, majd az este folyamán mindenki előtt kijelentette, hogy semmi esélyem nincs nála és hogy rohadtul nem vagyok az esete.

Nem értettem a dolgot, fogalmam sem volt arról, hogy mit ártottam neki, mi rosszat mondhattam, előtte héten még azt terveztük, hogy hétvégén mikor és hogyan találkozzunk, ki mikor ér rá a másikra.

A vicces még az egészben, hogy utána összejött egy csóró csöves arab bevándorlóval. Aztán amikor egyszer összefutottunk, kérdőre vontam, hogy úgy mégis mi baja lett velem, de akkor az ő haverjai előtt oltott le elég durván, hogy én mekkora egy szar vagyok és mindenki utál.

Mai napig nem értem mi vezetett ide, csak ezek után nem igazán van ahhoz kedvem, hogy bárkihez is odamenjek ismerkedés céljából, hiszen aki hozzám jött oda az is durván lekoptatott ok nélkül. Mert azt megértem, ha én odamegyek és nem jövök be a csajnak akkor elküld, de hogy 1 napon belül valakinek 180°-os fordulatot vesz a véleménye rólam azt nehezen fogadom el.

2021. nov. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
44%
41-es, nálatok valaki bekavart szerintem. Mondott rólad valami olyat. Gondolom.
2021. nov. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
37-es vagyok! Elfelejtettem írni, hogy másfél év után. Mondjuk jobban belegondolva azzal kezdődött, hogy külön költözött, hogy tudjon a munkára koncentrálni.
2021. nov. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
79%

3 hónapja voltam együtt egy fiúval. Már volt szex is. Azt éreztem, hogy azért nem én vagyok élete szerelme. Akkor lett egy méhszájseb-fagyasztásom. Utána közölte velem a doki, hogy akkor most fél évig nincs szex. Elég kellemetlen volt elmondani a fiúnak, gondoltam, hogy nem fog örülni, én sem örültem, így egy kapcsolat elején.

Másnap írt egy sms-t, hogy nem érzi a szikrát kettőn közt. Én azonnal felhívtam, és mondtam neki, hogy azért annyit legalább megérdemelnék, hogy ne sms-ben koptasson le. És hogy sajnálom ezt a műtétet, de nem tehetek róla. Erre elkezdett mentegetőzni, hogy ahhoz semmi köze, egyszerűen csak úgy érzi nem illünk össze. De ha majd nagyon magányos lesz, azért még felhívhat? Mondtam neki, hogy úgy kb. fél év múlva? Eszébe ne jusson. És tényleg fél év múlva rámírt, hogy hogy vagyok. Visszaírtam neki, hogy mi van, most értél az M-hez a listádon? Akkor pörgess tovább. Erre visszaírt, hogy nem érti miért vagyok ilyen ellenséges, neki szép emlékei vannak rólam. Erre már nem írtam vissza semmit.

2021. nov. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
79%
#44 Mekkora egy suttyó... Jól tetted.
2021. nov. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
47%
Azért eléggé megviselt, ostoba liba voltam, de nem voltam közömbös iránta. De még a bátyám is azt mondta, hogy egy görény. Persze nyilván egy testvér nézőpontjából kicsit más. Ő aranyos volt, azt mondta simán kivárta volna.
2021. nov. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
50%

#44 mondjuk lehet én azt is megírtam volna neki h mi van elfáradt a balkezed? Használd a jobb kezedet!


45 voltam :)

2021. nov. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
"Nem volt meg a szikra" .... egymás után három csajszi is ezt mondta nekem. Ha még egy beszólt volna, akkor esküszöm, hozzá vágok egy öngyújtót.. abban legalább szikra van....
2022. ápr. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
91%

Egy csomó csaj azzal variál, hogy előbb küld ismerkedési jeleket, aztán meg minden látszólagos ok nélkül elkezdi kerülni a pasit.


Az egyik aljas nőszemély két éven keresztül szórakozott velem gimiben... volt olyan, hogy a kezemet megfogta, majd rám mosolygott, aztán meg rá egy héttel csúnyán, lekezelően beszélt velem

2022. ápr. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
0%

49


"Aljas nőszemély" - akarod mondani, tinédzser lány? Még mindig itt tartasz felnőtt emberként?

A hozzád hasonlókat simán tudnám rúgdosni, amikor már a földön fekszetek.

2022. ápr. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!