Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legkegyetlenebb lekoptatás amit valaha kaptatok?

Figyelt kérdés
2021. okt. 2. 22:02
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
36%

#15

Bizony olyan is van, hogy valakiben nincs annyi gerinc, hogy a másik elé álljon és kiterítse a lapjait a kapcsolat jövőjét illetően. A férjem excsaja is egyik napról a másikra lépett le annak idején szó nélkül, összepakolt a közös lakásból és felszívódott. 2 nappal később már másik faszinál lakott. Aztán pár hónappal később meg újabb f@szra szállt és így tovább. Mivel a csajt elérni nem tudta a férjem, hogy magyarázatot kérjen, a csaj szüleit hívta fel és azok is el voltak hűlve a kislányukon. Leszögezem, a férjem a legnyugodtabb, legkevésbé agresszív ember, akit valaha ismertem, úgyhogy arra az életemet feltenném, hogy nem a részéről történő bántalmazás volt a lelépés oka. A csaj volt egy gerinctelen gyáva kis féreg, aki nem merte vállalni a konfliktust és a nyílt szakítást

. Azt azért hozzáteszem, hogy ebben az esetben a kérdező akciója elég legalja volt, hagyni kellett volna a csajt, hadd menjen, aztán számoljon a saját lelkiismeretével.

2021. okt. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
76%

#21 persze, hogy vannak gerinctelen nők. De ha valaki képes ilyen módon bosszút állni (ha egyáltalán felmerül nála a gondolat), akkor biztosan elmebeteg, és voltak előzményei is. Egy normális ember is lehet ilyenkor dühös, sőt bosszút is állhat DE nem ilyen módon.


A leírt sztoriban a nő nem gerinctelen volt, hanem az életét próbálta megmenteni, teljesen jogosan.


Bár van itt egy-két nagy mesélő incelgyerek, akik naponta kitalálnak ilyen meséket, szóval - őszintén reméjük - ez is csak egy volt a sok nedves álmuk közül.

2021. okt. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
73%

22 egyetértek, a szarral való házbekenés itt egy hagymázas baromság, ami igaz se volt.

21 voltam

2021. okt. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
86%

"Vagy lehet, hogy a férfi nem bántalmazó, hanem egy teljesen jószívű, gondoskodó ember, akit a barátnője megunt és inkább szó nélkül lelép, hogy más fhaszokban ugrálhasson."


Nem valószínű. Az általam leírt esetnek úgy 100x akkora az esélye...


Én amikor otthagytam az exem, mindenkinek előadta, hogy egyik pillanatról a másikra bekattantam, otthagytam ok nélkül, összetörtem és a szakítás után kis cafka lettem, össze-vissza keféltem. Olyanokat is terjesztett, hogy mindenféle bajom, fertőzésem lett, kétségbeesve járkálok orvosokhoz.


A valóság: Hónapokon át súlyosan bántott, még erőszakoskodott is szexuálisan, ezerszer mondtam, hogy el fogom hagyni, majd végül megtettem.

A szakítás után 1 hónappal randiztam már, de kb. 2 évig nem feküdtem le senkivel.

2021. okt. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
83%

Az első szex után közölte, hogy felöltözve csinosabb vagyok -.-


(persze évek múlva, szar házasságban van és már kinyalna a bugyimból is..)

2021. okt. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
10%
Csak 999.999-t keresel havonta, de nekem egy misi kell.
2021. okt. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim válasza:
66%
“Nem az vagy már akit megszerettem anno, valami eltűnt belőled”
2021. okt. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
74%

- Nincs meg az a szikra

-Nem érzem azt a pluszt

- Túl jó vagy hozzám

-Félek az elköteleződéstől

- Nem vagyok jó anyának

-Olyan vagy, mint egy kivert f@sz

2021. okt. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
82%
Elvittek egyidegen helyre a haverokkal, aztan otthagytak teljesen egyedul.
2021. okt. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
77%
A "Nyugi, majd férfiasodsz" azért eléggé megütött.
2021. okt. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!