Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akkor ezt most vehetem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor ezt most vehetem egy elutasításnak / lekoptatásnak?

Figyelt kérdés

Két hete bejelölt egy nagyon csinos, szép nő. 22 éves, MLM miatt írt rám, be akart szervezni. Mivel szimpatikusnak találtam Őt, ezért belementem a dologba, a videóchateken végighallgattam amit mond. Rendkívül kedves, mosolygós volt, nevetett a szóvicceimen, szóval kiválóan kommunikáltunk órákat is. Aztán az egyik ilyen videókonfi után közöltem vele hogy mégsem szeretnék több százezret belefizetni a dologba. Normálisan vette tudomásul, utána még beszélgettünk is a dologról néhány napig. Viszont amikor azt kérdeztem tőle hogy lenne-e kedve egy kávéra eljönni velem (élőben nem találkoztunk sosem) akkor egyszerűen csak megnézte és azóta nem írt vissza. Semmi.


Akkor most lekoptatott? Arra lettem volna jó hogy beszálljak a kizsákmányoló MLM baromságba százezrekkel? ennyi???


38F


2020. nov. 16. 12:11
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

"Akkor most lekoptatott?"


Le.


"Arra lettem volna jó hogy beszálljak a kizsákmányoló MLM baromságba százezrekkel?"


Arra.


"ennyi???"


Ennyi.

2020. nov. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem is ismerkedni akart.

És nyilván nem dugással jutalmazza a belépőket.


38 éves létedre mit nem értesz ezen?


"nevetett a szóvicceimen"

Ez a műsor része volt.

2020. nov. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Balekokat keresnek akiket le lehet húzni pénzzel. Eleve ha látja rajtad hogy vered a garast a fogadhoz nem fog rád potenciális férfiként tekinteni, ha pedig nem is vagy az esete, pláne nem. Ez egy udvarias koptatás volt.
2020. nov. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sejthetted, hogy nem így akart felszedni. :D Arról szólt a megkeresése, amiről szólt. A beszervezésedről. Nem, nem a becserkészésedről, félreértetted. :D
2020. nov. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%

Ezért ne higgy senkinek, aki kicsit is rendesnek mutatja magát (mindkét nem), mert általában az emberek többsége ezt érdekből teszi, éppen kihasznál, ki akar használni, rávenni valamire, rád testálni a saját felelősségét vagy munkáját, esetleg pénzt kunyerálni vagy ilyesmi.


Sajnos a teljesen "normális" kedvesség már kiveszett a világból, már ha egyáltalán létezett valaha is. Ha nagyon szigorúak vagyunk sosem létezett ez, még a családon belüli is inkább ösztönös viselkedés (még a kutya/macska is ilyen a kicsinyeivel), a társadalmon belüli is még a legjobb esetben is azt a célt a szolgálja, hogy "értékes tagjai legyünk a közösségnek" és ne legyünk számkivetettek, mert akkor ugye "baj lesz", és régebben ez még rosszabb volt, sok olyan kor és hely van a történelemben ahol a száműzetés komolyabb büntetés volt, mint a kivégzés. És rosszabb is volt pl. egy elűzött Teuton-lovag sorsa, mintha csak simán megölték volna...

2020. nov. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

"Arra lettem volna jó hogy beszálljak a kizsákmányoló MLM baromságba százezrekkel? ennyi???"

Igen, mégis mire számítottál, 38 évesen, 22 éves lánytól? Ha van egy csöpp esze, nem áll le veled.

2020. nov. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
97%

"Ezért ne higgy senkinek, aki kicsit is rendesnek mutatja magát (mindkét nem), mert általában az emberek többsége ezt érdekből teszi, éppen kihasznál...."


Semmi ilyesmiről nem volt itt szó. A lány teljesen nyílt lapokkal játszott. Nyíltan kommunikálta, hogy mit akar. Arról nem tehet, hogy a kérdező 38 évesen azt hitte, így akar vele ismerkedni egy 22 lány.

2020. nov. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%
Miért a kizsákmányolás a befektetés szinonimája számodra? Meghallottál egyáltalán bármit abból amit mond vagy csak lekapcsolt az agyad mert hozzádszólt egy nő?
2020. nov. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%

7.


Igen, a kérdező valóban hülye (ez nem is kérdés) ilyen téren, viszont ettől teljesen függetlenül értettem ezt. Ha valaki kicsit is foglalkozik az emberrel az általában érdekből teszi. Olyan, hogy "önzetlenség", csak a regényekben van. Még azok is akik pénzügyileg önzetlenek (elosztogatnak mindent, alapítványt vezetnek) is olyan téren érdekből teszik, hogy ezért őket mások elismerjék, csak ez társadalmilag elfogadottabb, pozitív elbírálás alá tartozik általában.

2020. nov. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
86%
Barom! Gondolom hogy röhöghet rajtad hogy te napokig vigyorogtál neki abban a reményben hogy tetszel neki.
2020. nov. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!