Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legkegyetlenebb lekoptatás amit valaha kaptatok?

Figyelt kérdés
2021. okt. 2. 22:02
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
67%
"Sajnos nem érzem azt a pluszt"
2021. okt. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
74%
Nekem a majd hivlak boven eleg volt.
2021. okt. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
25%

Megvettem a lakást,barátnőmet akkor én tartottam el, mert nem talált még állást,6 hónap után se.

Egyik nap jöttem haza, és full üres volt a lakás.

míg dolgoztam a szülei eljöttek és hazavitték.

Már mindketten 30 évesek voltunk de nagyon függött tőlük.

Se levél, se sms, én hívtam, annyit felelt a telóban, átgondolta, jobb lesz neki otthon, soha ne keressem.

Én nem kerestem, de este elmentem hozzájuk, a kocsikilincset mind a négyet, minden külső ajtó kilincsét, xarral kentem be, még az ajtót is összekentem vele.

Reggel jött vagy 50 üzenet tőle, hogy ezt azért nem gondoltam volna...

egész nap írkált, egyszer fogtam a sim kártyát, és összetörtem,utána megszánt létezni.

Így váltunk el.

34F

2021. okt. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
84%
Három randi után (ebből egyszer főzött nekem, és egyszer együtt aludtunk összebújva) közölte, hogy "Nagyon szép és cuki vagy. Vicces is, és nagyon jókat tudunk beszélgetni, de nincs meg a plusz, bocsi"
2021. okt. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
92%

- Figyelj?

- Mi az?

- Húzzál innen. Nem akarok balhét

2021. okt. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
45%
Kolléganőmmel szerettem volna összejönni, előtte nem sokkal szakított a pasijával, aztán olyant mondott amitől el is ment a kedvem. Panaszkodott, hogy neki mindig csóró pasik jutnak, csak az exe is egy merci terepjáróval jött érte meg vitte mindenfele, én meg magara vettem, vagyis ha azt lecsórózta, akkor én mi vagyok a 400ezres nettómmal?
2021. okt. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 peca1000 ***** válasza:
89%
3-as, azért egy kicsit beteg dolog volt mindent szarral összekenni. :)
2021. okt. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
80%
6 hónap után ghostingolt gyűrűvel az ujján és lakáskulccsal a zsebében. Az elég kemény volt.
2021. okt. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
66%
miután táncoltunk, megkérdeztem (és megmondta) a nevét: "de ne zaklass"
2021. okt. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
84%
#3: jól tette, őrűlt vagy
2021. okt. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!