Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem léteznének internetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem léteznének internetes társkereső oldalak és alkalmazások, akkor a nők nem lennének ennyire elképesztően válogatósak és így jóval több párkapcsolat lenne?

Figyelt kérdés
2021. okt. 2. 21:14
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Hát igazából én sem szívesen használtam ezeket az internetes "pénzlehúzó" társkereső oldalakat mivel élőben kicsit visszahúzódó és félős vagyok az elutasításoktól mivel elsőt is élőben kaptam egy nagyon szép lánytól és ez bennem már akkor nagy fájdalmat okozott így interneten próbálkoztam az ismerkedéssel először facebookon meg instagramon és ezek nem vezettek sikerre. Utána jöttek a pénzlehúzó társkereső oldalak ahol szintén nem voltak nagy sikereim max a pénztárcám lefogyasztásában mert abban kiemelkedő sikert értem el mint mások mert ezek az oldalak rejtett pénzlehúzó oldalak amik társkeresőnek vannak nevezve de az utóbbi pár évben elég mélyre süllyedt a használatuk és a levegővételért is fizetni kell. Mostani lányoknak de mi nekünk férfiaknak is a közösségi média rendesen átmosta az agyunkat hogy mindenki látja a jobbnál jobb embereket és a legszebbet akarja mindenki mindenből még társból is. Közösségi médiának köszönhetően az ember könnyebben tud ismerkedni és több embert lát mint mielőtt nem létezett volna. A másik nagy agymosó ha az ismerkedést és a társkeresést vesszük alapul az a különböző nyálas/szerelmes filmek ahol álom pasik/nők szerepelnek. Sok tini ezt nézi és ők is a jobbnál jobb képű embereket látják és ezért lesznek igazán válogatósak meg a közösségi oldalakon kapott dícséretek és bókok miatt! Ezt tették velünk a közösségi oldalak szerintem régebben ezek nélkül jobb volt a világ, könnyebben lehetett ismerkedni annak ellenére hogy csak a környezetből tudtál válogatni most meg bárhol tudsz! Régebben sokkal nyitottabbak voltak az emberek mint manapság, most már szinte mindenki a közösségi oldalán a telefonjával éli az életét és utcán is bedugott füllel zenéthallgat. Hiába fejlődött a technika előre ha mi emberek ezek nem megfelelő használata miatt visszafejlődünk de ez csak az én saját egyéni véleményem!!
2021. okt. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

"a különböző nyálas/szerelmes filmek "


Az megvan, hogy ez egy már több, mint 100 éves történet? De mindegy is, mert a mesék is ugyanezek évszázadok óta. Jön a királyfi a leánykáért.

2021. okt. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!