Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkereső oldalakon tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkereső oldalakon tényleg csak ilyen "Defektes" pasik vannak?! Érdemes lenne inkább felhagyni az online társkereséssel és megpróbáljak a valós életben ismerkedni valahogy?!

Figyelt kérdés

3 különböző társkereső appra regisztráltam nőként.


Az első, na az volt a legborzasztóbb élményem ott...

Olyan üzeneteket kaptam hogy fogtam a fejem... Teljesen primitív kategória.

Például: "Láttalak a rosszlányokon", "Transz nemű vagy?" , "Intim kép csere érdekel?", "Lenyeled?" "Mit csináltál ma? Hogy telt a napod?"

Hadd ne soroljam tovább teljesen primitív emberek írtak ott, így 3 nap múlva már töröltem is magam onnan.


A következő a Tinder, ami szintén nem tetszik.

Párba álltam egy pasival és írt üzenetet nekem. De mivel éppen dolgoztam nem tudtam rá válaszolni azonnal, gondoltam majd délután válaszolok neki.

Mire akartam írni kitörölt a "Matchei" közül ergo eltűnt a profilja. Most komolyan azon kell megsértődni, hogy egy felnőtt ember nem válaszol azonnal? Nem arról volt szó hogy napokig nem válaszolok...

Az ilyennek vajon mi játszódott le a kis agyában?


Következő eset, minden oké, szimpatikus pasi, dehát jön a fekete leves épp válófélben van a feleségével, a szokásos valószínűleg kamu duma. Szóval mivel házas, van gyereke is így ezt a pasit hagytam keressen mást magának mert nekem ez nem Oké sehogy.


Harmadik eset, vadidegen ember és hol lakok, mit csináltam ma, és stb... Semmi ismerkedés , semmi flört, csak számoljak be a napokról és a címemről az első két sorban...


Komolyan mondom, minden pasi defektes a társkereső oldalakon?! Érdemes inkább élőben ismerkedni még ha nagyon nehéz akkor is?

Én azt veszem észre ez a lehetetlen kategória ez az online társkeresés mindegy melyik oldalt nézem.



2021. szept. 24. 16:17
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
31%
Azért ne legyél nagyra magaddal. 40 alatti nőként a "csak" társkeresőn történő összejövetel olyan mint a férfiaknál a szárnysegéd haverok/rokonok által kölcsönösen bemutatott és tukmált csajjal összejönni. Amely nőnek még ott se sikerül 40 alattiként összejönni legalább kezdetben kedvére valóval azt a médiában kéne mutogatni milyen szerencsétlen. Férfiak annyiban más tészta hogy nekik a társkeresőn nehezebb boldogulni mint az életben
2021. okt. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

30#

Nem mintha különösen zavarna, de kíváncsi vagyok nagyon hogy mégis mi kivetnivaló van az én helyesírásomban? (29# vagyok)

Néha én is elírok valamit persze, el is rontok olykor valamit, de a helyesírásom így is messze átlag felett van a neten, az itteni színvonalat tekintve.

Most abba hogy a nők miképpen kommunikálnak vagy éppen mennyire képtelenek erre, abba inkább bele se menjünk, a sárdobálásnak nincs értelme, de nagyon kíváncsi vagyok hogy az én helyesírásommal neked mégis mi bajod van?!

2021. okt. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!