Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lenne a valóság?

Figyelt kérdés

Ma délután kíváncsiságból felregisztráltam Facebook Dating-re, gondoltam szétnézek egy kicsit. Elég sok adatomat megadtam, meg úgy azért kedveltem is be embereket, egy pár óra idejéig azért fel voltam oda regisztrálva. Természetesen senki nem kedvelt be, mondjuk mit is vártam volna. :D


De nem is ez a lényeg, hanem hogy tele van ez az app is olyan lányokkal, akiken minimum 5 kg smink van, szinte az összesnél alap felszereltség valamilyen tetoválás és biztos tudjátok, az a karikás orrpiercing is. Nem mintha bajom lenne a tetoválással meg a piercinggel, de a 16-20 közötti korosztályban már lassan nem lesz egy olyan lány sem, akinél ez a kombó ne lenne meg.


Szóval kérdezem, ha ennyire sokan szépítik magukat, akkor mit keresnek fent egy ilyen társkereső alkalmazáson? Olyan nem létezik, hogy az ilyen plázacica kinézetűeknél ne próbálkozna be senki sem a való életben, mert ilyen nem létezik.


Gondolom, Tinder-en meg Badoo-n is hasonló lehet a felhozatal, gyanítom, hogy ezek a lányok valójában nem is akarnak ismerkedni sem, csak random felregisztrálnak, hogy megerősítést kapjanak, hány kanhuszár fogja őket jobbra húzni.



2021. szept. 14. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Lehet, hogy ők is csak kiváncsiságból felregisztráltak, mint te, hogy utána leírhassák, hogy micsoda satnya felhozatal van pasikból.
2021. szept. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%

Szerinted normális csaj rá van utalva a netes baromkodásra?

Az a lúzerek terepe.

2021. szept. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Bocs, de az orrkarika meg a tetoválás, mióta plázacica kategória?
2021. szept. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3


A túlzott smink használatra értem. A másik kettő csak egy növekvő tendencia, amit nem teljesen értek, hogy miért lett manapság ennyire felkapva.

2021. szept. 14. 19:56
 5/7 anonim ***** válasza:
96%
Esetleg "szolgáltatásokat" kínálnak.
2021. szept. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%
Én szívesen ismerkednék tetkós piercinges csajjal 26-7 körüli korosztályban de sajnos nem igazán van, ha akad is, egész más típusú férfit keres, mint én vagyok.
2021. szept. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
45%
Vigyázz, a végére kificcent a kis nőgyűlöleted.
2021. szept. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!