Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Olyan nőt keresek, aki kilátás...

Olyan nőt keresek, aki kilátástalannak látja a jövőjét, úgy érzi sosem lesz párja, és ezáltal saját ingatlanja, autója, stb. Valaki?

Figyelt kérdés

Szóval én pont így érzek, valószínűleg albérletben fogok megrohadni. Egyedül meg elég kockázatos hitelt felvenni. De egy társsal minden könnyebb lenne. Ha van itt olyan nő, aki hasonlóan érez, akkor írjon! Felvesszük a létező összes hitelt, lesz szép házunk, alig használt autónk, nagy tv a falon. Két fizetésből röhögve visszafizetjük. És kitudja, közben talán még szerelembe is esünk egymással.


27 éves, nem túl jóképű, átlagos magasságú és testalkatú férfi vagyok. (Na jó, kicsit talán vékony). Te meg lehetsz bármilyen.



2021. febr. 7. 00:16
 1/9 anonim válasza:
Szerintem sok ilyen van. De ez nem a legjobb motiváció az összeköltözésre...
2021. febr. 7. 00:18
 2/9 anonim válasza:
Hát ez elég szánalmas, még gyakorin is
2021. febr. 7. 00:21
 3/9 anonim válasza:

Kedves kérdező!


0+0=0

0*1000000..... stb. =0

2021. febr. 7. 00:40
 4/9 anonim válasza:
Szóval te olyat keresel aki önbizalomhiányos,mert azt könnyebb megfektetni,értem.Hát ez rohadt szánalmas próbálkozás,de sok szerencsét.
2021. febr. 7. 00:58
 5/9 anonim válasza:

:D :D hát, nem sajnállak :D

de így a kutyának sem kellesz

2021. febr. 7. 02:23
 6/9 Miss Endzsi válasza:
Van egy ilyen ismerősöm. Tenni nem tesz semmit, de pnci az kéne.
2021. febr. 7. 04:42
 7/9 anonim válasza:
A nővérem ajánlom figyelmedbe. Katasztrófa az egész nő, buta is, rosszindulatú is, és már rég hajléktalan lenne, ha anyámék nem tolnak a segge alá egy lakást. De hitel felvételében verhetetlen!
2021. febr. 7. 06:09
 8/9 anonim válasza:
Nem hiszem hogy valaha is olvastam ettől lelombozóbb társkeresős szöveget.Én értem az elba.zott logikádat,de szerintem egy hozzád hasonló helyzetben lévő nő pont nem egy lúzert akar maga mellé hanem egy olyan palit akinek megvan mindaz ami neked nem jött össze.És ezekből az igényekből nem is hajlandó engedni nagyjából negyven éves koráig.Az értelmesebbje közben belátja,hogy jobb lenne tenni a saját sorsáért valamit és jobb híján kimegy külföldre,vagy fölteszi magát a Rosszlányokra.Ez nyilván nem hangzik valami rohadt jól de inkább ez mint a nihil.Egy prostit is többe nézek mint egy céltalan nőt.Talán te is megpróbálhatnál változtatni a helyzeteden,nem vagy még reménytelenül öreg hozzá.
2021. febr. 7. 08:50
 9/9 anonim válasza:
Azért a prostikon meglátszik elég hamar külsőleg a szakma... kinek kéne egy olyan lepukkant nő. De ember! Húzzál haza, tegyél félre! Ami egyedül nem megy, az "társsal" sem fog!
2021. máj. 9. 15:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!