Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkereső oldalakon tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkereső oldalakon tényleg csak ilyen "Defektes" pasik vannak?! Érdemes lenne inkább felhagyni az online társkereséssel és megpróbáljak a valós életben ismerkedni valahogy?!

Figyelt kérdés

3 különböző társkereső appra regisztráltam nőként.


Az első, na az volt a legborzasztóbb élményem ott...

Olyan üzeneteket kaptam hogy fogtam a fejem... Teljesen primitív kategória.

Például: "Láttalak a rosszlányokon", "Transz nemű vagy?" , "Intim kép csere érdekel?", "Lenyeled?" "Mit csináltál ma? Hogy telt a napod?"

Hadd ne soroljam tovább teljesen primitív emberek írtak ott, így 3 nap múlva már töröltem is magam onnan.


A következő a Tinder, ami szintén nem tetszik.

Párba álltam egy pasival és írt üzenetet nekem. De mivel éppen dolgoztam nem tudtam rá válaszolni azonnal, gondoltam majd délután válaszolok neki.

Mire akartam írni kitörölt a "Matchei" közül ergo eltűnt a profilja. Most komolyan azon kell megsértődni, hogy egy felnőtt ember nem válaszol azonnal? Nem arról volt szó hogy napokig nem válaszolok...

Az ilyennek vajon mi játszódott le a kis agyában?


Következő eset, minden oké, szimpatikus pasi, dehát jön a fekete leves épp válófélben van a feleségével, a szokásos valószínűleg kamu duma. Szóval mivel házas, van gyereke is így ezt a pasit hagytam keressen mást magának mert nekem ez nem Oké sehogy.


Harmadik eset, vadidegen ember és hol lakok, mit csináltam ma, és stb... Semmi ismerkedés , semmi flört, csak számoljak be a napokról és a címemről az első két sorban...


Komolyan mondom, minden pasi defektes a társkereső oldalakon?! Érdemes inkább élőben ismerkedni még ha nagyon nehéz akkor is?

Én azt veszem észre ez a lehetetlen kategória ez az online társkeresés mindegy melyik oldalt nézem.



2021. szept. 24. 16:17
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
27%
Normális férfi/nő miért lenne rászorulva netes baromkodásra?
2021. szept. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
86%

Igen, a nagy része ilyen. De ugye tudod, hogy ugyanezek az emberek ismerkednek a való életben is!?

A millió ostoba közt meg elveszik a pár normális.

2021. szept. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
42%

Tipikus!

Egy velejéig defektes nő rinyál a kompletten defektesnek vélt másik nemről

1-1 rosszabb tapasztalat után ítélkezik, és még kudarcok sem érik igazán.

Szánalom az egész

2021. szept. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

ma 16:21


Nem tudom hogy érted?! Én nőként, nyilván nem fogok leszólítani egy pasit az utcán még ha tetszik is, ez mennyire gáz lenne már?

Szórakozó helyekre nem járok nem az én stílusom.

2021. szept. 24. 16:23
 5/32 anonim ***** válasza:
77%

Nekem a legundorítóbb az volt, már többször is találkoztunk egész jól elvoltunk.. szex nem volt.. benyögte, hogy csináljam meg egy felcsatolhatóssal.. fújj, pedig nem vagyok prűd..

Sok a defektes!

2021. szept. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

ma 16:21


Mondjuk miért ne?! A mai világban ez a divat, "mindenki" szinte fenn van valahol, látom hogy rengetegen használják miért ne? Gondoltam én, akkor adok egy esélyt ennek is és kipróbálom, de látom teljesen reménytelen...

2021. szept. 24. 16:26
 7/32 anonim ***** válasza:
98%

Férfiként pedig azt tapasztalnád, hogy az egyébként láthatatlanul közömbös, vagy egyenesen taszító, buta, egyszerű nők kegyeiért kéne küzdened, de milyen kár, hogy egyiknek sem vagy elég jó ahhoz, hogy veled akarjanak beszélgetni. Ha véletlenül sikerül, akkor pedig jön a letargia, hogy ez most mi a szar akar lenni...te nem ezért küzdöttél, hogy végül kiderüljön, mennyire nem lehet vele értelmes beszélgetést folytatni.

Az online társkeresők katasztrófák minden tekintetben.

2021. szept. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

ma 16:26


Igen igazad van, katasztrófális! Talán egy pasi volt aki normálisan írt, és nem azzal kezdett hogy mi a lakcímem, stb... Megkérdezte sportolok e, ha igen akkor mit, na ez normálisnak tűnt viszont a külseje borzalmas ronda volt számomra úgyhogy :-(

2021. szept. 24. 16:33
 9/32 anonim ***** válasza:
36%
Datingen ismertem meg a vőlegényem. Előtte volt csomó szar randim, kaptam sok hülye üzenetet, de végül nagyon is megérte a belefektetett türelem és energia (-:
2021. szept. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Az az angol nyelvű ugye?
2021. szept. 24. 16:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!