Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkereső oldalakon tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkereső oldalakon tényleg csak ilyen "Defektes" pasik vannak?! Érdemes lenne inkább felhagyni az online társkereséssel és megpróbáljak a valós életben ismerkedni valahogy?!

Figyelt kérdés

3 különböző társkereső appra regisztráltam nőként.


Az első, na az volt a legborzasztóbb élményem ott...

Olyan üzeneteket kaptam hogy fogtam a fejem... Teljesen primitív kategória.

Például: "Láttalak a rosszlányokon", "Transz nemű vagy?" , "Intim kép csere érdekel?", "Lenyeled?" "Mit csináltál ma? Hogy telt a napod?"

Hadd ne soroljam tovább teljesen primitív emberek írtak ott, így 3 nap múlva már töröltem is magam onnan.


A következő a Tinder, ami szintén nem tetszik.

Párba álltam egy pasival és írt üzenetet nekem. De mivel éppen dolgoztam nem tudtam rá válaszolni azonnal, gondoltam majd délután válaszolok neki.

Mire akartam írni kitörölt a "Matchei" közül ergo eltűnt a profilja. Most komolyan azon kell megsértődni, hogy egy felnőtt ember nem válaszol azonnal? Nem arról volt szó hogy napokig nem válaszolok...

Az ilyennek vajon mi játszódott le a kis agyában?


Következő eset, minden oké, szimpatikus pasi, dehát jön a fekete leves épp válófélben van a feleségével, a szokásos valószínűleg kamu duma. Szóval mivel házas, van gyereke is így ezt a pasit hagytam keressen mást magának mert nekem ez nem Oké sehogy.


Harmadik eset, vadidegen ember és hol lakok, mit csináltam ma, és stb... Semmi ismerkedés , semmi flört, csak számoljak be a napokról és a címemről az első két sorban...


Komolyan mondom, minden pasi defektes a társkereső oldalakon?! Érdemes inkább élőben ismerkedni még ha nagyon nehéz akkor is?

Én azt veszem észre ez a lehetetlen kategória ez az online társkeresés mindegy melyik oldalt nézem.



2021. szept. 24. 16:17
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
25%
Nem, Facebook Dating.
2021. szept. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
38%

Legjobbak a feltett fotók....5-10 évvel ezelőtti verzió, amikor még volt foga, haja.

Nők szerintem inkább a valóságot mutatják, max sminkkel játszanak.

A netes ismerkedés csak az időt viszi. Nyugodtan szólíts le vkit ,ha tetszik. Már 2021et írunk!

2021. szept. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nincs igazad. A fiam is társkereső oldalon találta a barátnőjét. Hála az égnek már több mint egy éve együtt vannak.
2021. szept. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
71%
Méghogy a nők a valóságot mutatják... szanaszét retusált, 10 évvel ezelőtti képek, adatlapon legalább 5 év letagadva... kriminális.
2021. szept. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
68%

Mindegyik katasztrófa amúgy, de leginkább férfiként azok.

Nöként sok a nyomorult (férfi) nyilván, de aki szerint csak és kizárólag azok vannak, az a legnagyobb nyomorult.

Férfiként meg vagy jól nézel ki és akkor jó az egész, vagy nem annyira, és akkor bármelyik társkereső vagy app, bármennyit beleölve, bármilyen képekkel magadról bármiket irkálva katasztrófa az egész.

Szinte undorító az egész közege ennek a húspiacnak, gusztustalan ez a válogatósdi, és teljesen haszontalan is ha nem nő vagy jóképű férfi vagy

2021. szept. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
66%

Nagyrészt egyetértek veled, de azért egy-két dologba belekötnék.

Egyrészt elég rosszhiszeműségre vall, hogy egy válófélben lévő emberről azt feltételezed, hogy hazudik.

Másrészt, miért ördögtől való az, ha valaki érdeklődik a napod felől? Milyen a profilod? Derül ki bármi is belőled? Mert ha nem, akkor nyilván megkérdezi mivel telt a napod, hogy elinduljon egy beszélgetés. Pont a napokban láttam tinderen egy olyan profilt, ahol valakinek semmi leírás, semmi passion kitöltés, fotóból is kettő: egy szelfi egy fehér háttér előtt, illetve egy wc-s tükrös fotó. Majd odaírja, hogy "legyetek már kreatívak fiúk". Téged is valami hasonlónak tudlak elképzelni.

2021. szept. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
90%
Azokrol irsz, akik radirtak. Sok normalis is van.
2021. szept. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
80%
Ha egy férfi panaszkodna így, az megkapná hogy ő csak erre a polcra méltó ne is akarjon több sikerélményt
2021. szept. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Kivancsi vagyok melyik 2 oldal a tinderen kivul. Pl a badoo az kb legalja... de ferfikent en ugyanazt mondhatom, hogy a nok se jobbak. Az pl alap, hogy bemutatkozast alig paran irnak (merthogy ugyse olvassa senki...ami nem igaz, ha nem igenytelen az ember) Többeves fotokkal vannak sokan, amin meg 6-8 kiloval kevesebb volt rajtuk. Normalis levelre se valaszolnak, csak kevesen. 42F
2021. szept. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom mennyi idő alatt sikerült ezt begyűjtened, de időt kell rá szánni.


Mert nem azonnal elérhető az akit neked szánt a sors, pláne nem is biztos hogy azonnal megtalál. Idő tényező...


Másik hogy sokan elvesztik a kontrollt ha arctalanul, következmények nélkül, írogathatnak. Tehát szerintem fogod és letiltod válasz nélkül törlöd az arra nem érdemeseket. Aztán vársz hogy akadjon értelmes hal a horogra. Normálisoknak meg válaszolsz akkor is ha nem tetszik, hogy legyen visszacsatolás, legyenek normális pasik is.


Nem egyszerű műfaj, és ne várj gyors azonnali eredményt jobbnál jobb pasikkal. X időt rászánsz és a normálisokra szánod kizárólag az idődet.


Ettől való életben sem kéne feladni...

2021. szept. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!