Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkereső oldalakon tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkereső oldalakon tényleg csak ilyen "Defektes" pasik vannak?! Érdemes lenne inkább felhagyni az online társkereséssel és megpróbáljak a valós életben ismerkedni valahogy?!

Figyelt kérdés

3 különböző társkereső appra regisztráltam nőként.


Az első, na az volt a legborzasztóbb élményem ott...

Olyan üzeneteket kaptam hogy fogtam a fejem... Teljesen primitív kategória.

Például: "Láttalak a rosszlányokon", "Transz nemű vagy?" , "Intim kép csere érdekel?", "Lenyeled?" "Mit csináltál ma? Hogy telt a napod?"

Hadd ne soroljam tovább teljesen primitív emberek írtak ott, így 3 nap múlva már töröltem is magam onnan.


A következő a Tinder, ami szintén nem tetszik.

Párba álltam egy pasival és írt üzenetet nekem. De mivel éppen dolgoztam nem tudtam rá válaszolni azonnal, gondoltam majd délután válaszolok neki.

Mire akartam írni kitörölt a "Matchei" közül ergo eltűnt a profilja. Most komolyan azon kell megsértődni, hogy egy felnőtt ember nem válaszol azonnal? Nem arról volt szó hogy napokig nem válaszolok...

Az ilyennek vajon mi játszódott le a kis agyában?


Következő eset, minden oké, szimpatikus pasi, dehát jön a fekete leves épp válófélben van a feleségével, a szokásos valószínűleg kamu duma. Szóval mivel házas, van gyereke is így ezt a pasit hagytam keressen mást magának mert nekem ez nem Oké sehogy.


Harmadik eset, vadidegen ember és hol lakok, mit csináltam ma, és stb... Semmi ismerkedés , semmi flört, csak számoljak be a napokról és a címemről az első két sorban...


Komolyan mondom, minden pasi defektes a társkereső oldalakon?! Érdemes inkább élőben ismerkedni még ha nagyon nehéz akkor is?

Én azt veszem észre ez a lehetetlen kategória ez az online társkeresés mindegy melyik oldalt nézem.



2021. szept. 24. 16:17
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
78%

Kikérem magamnak a többi normális pasi nevében,ez az általánosítás nagyon sértő ránk nézve.

Hidd el én sok hasonlóba belefutottam a nőknél.

2021. szept. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
20%
Akikkel a való életben ismerkednél, ugyanezeket gondolják, csak nyilván nem mondják a szemedbe, hogy "lenyeled?". De az agyuk ugyanúgy ezen kattog.
2021. szept. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
79%
Hát olvastam a kérdésed mit is mondjak! Sok a defektes nem normális pasi társkeresőkön sőt a való életben is és mégis ezek ismerkednek a legkönnyebben legalábbis való életben ezeket láttam mindig sok nő társaságában. Én a normálisabb pasikhoz sorolom be magam normálisan kitöltött adatlappal és normális képekkel de nekem a nők valahogyan mindig nehezen írnak vissza pedig én mindig kezdeményezek, de ezek a "lusta, defektes" visszaírni nem tudó nők miatt van kicsit ki a tököm az internetes ismerkedéssel és szerintem a való életben sem lenne ez könnyebb. Ameddig te szenvedsz hogy defektes pasik írtak rád addig nekem a defektes nők még visszaírni sem tudtak. Ilyenkor elgondolkozik az ember hogy a defektes pasi vagy a defektes nő-e a rosszabb? Mert ha valaki nem képes visszaírni és témákat feldobni az is eléggé defektes az én szememben és a nők 90%-a sajnos ilyen. Normális az meg sajnos a maradék 10% vagy jobbik esetben 20%!
2021. szept. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már alakult jól induló ismerkedésem, bár pár hónap után kiderült, hogy mégsem egymást keressük.

Azóta nekem sincs túl jó tapasztalatom. Valahogy nincs olyan, hogy kölcsönösen megfognánk egymást. De ha belegondolsz, ez a való életben is pont így van, csak ott nem kerülnek a látóteredbe a számodra érdektelen emberek, vagy simán lekoptatod őket. Társkeresőn meg jobban szem előtt vannak.

2021. okt. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
92%

Neten a zöme erősen selejtes. Olyan pasik vannak fent akik nem kellenek senkinek évek óta.

Az a néhány meg akik rövid ideig fent vannak, normálisak, hamar párt találnak és kicsi az esélye hogy pont veled egyidőben legyen fent mert te is csak pár napig használod az oldalt.

2021. okt. 14. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
33%

25#

Még az a jó hogy csak a férfiak selejtesek ott is!

Képzeld el ha ti is selejetesek lennétek, akkor mi lenne!

Biztosan fennt lennétek akkor ti is azokon évekig várva a nagy semmit

2021. okt. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

26# Biztos így van, csak én nem vagyok selejtes, és szintén a nem selejtes pasikat keresem ott.

Írtam, hogy a ZÖME, tehát a többség aki nagyon nehezen talál párt valamiért, mondjuk pont a kérdező által felsorolt produktumaik miatt kinek kéne olyan pasi aki alpári stílusú pl.

Így mi, normális nők, át kell verekednünk magunkat az ilyen szutykokon, mire egymásra akadunk egy normális pasival.

Kérdező! Nem mindenki ilyen, keress tovább, az ilyenekkel ne foglalkozz, egyszerűen hagyd őket figyelmen kívül.

2021. okt. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Túl azon hogy rasszimushoz közeli kategóriájú dolgokat írsz (ismerem a műfajt miszerint a külső jegyek miatt lesz valaki elsősorban "selejtes" a nők értékítélete szerint) te egy idealizált világban élsz. Ha igaz lenne amit írsz akkor nem lenne csalódás szakítás válás stb csak sok válogatás aztán holtomiglan holtodiglan. Az emberek eladják magukat és aki nem azt mondja amit hallani akar a nő az is "selejtes", aki meg dörzsölten hazudozik magáról -cél szentesíti az eszközt - arra rácuppan a csaj. Nyilván vannak jól válogató nők is de nem olyan egyszerű a képlet ahogy itt láttatni akarod.
2021. okt. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
65%

"Biztos így van, csak én nem vagyok selejtes, és szintén a nem selejtes pasikat keresem ott.

...

Így mi, normális nők, át kell verekednünk magunkat az ilyen szutykokon, mire egymásra akadunk egy normális pasival."

Én veled ellentétben nem minősítettelek téged ismeretlenül.

Viszont láthatod te mit művelsz: úgy keresel párt neten, hogy közben selejtesnek látod a másik oldalt, pont azokat akiket keresel.

Látatlanban is látszik hogy ennek semmi értelme nincsen, sosem fogsz rendes embert találni evvel a lenéző visszataszító hozzáállással. Te a társkereső férfiak zömét, azaz többségét szutykoknak titulálod, mégis ki akar komolyat egy ilyen embertől szerinted?

Elhiszem hogy rengeteg a tróger alak, alpári meg miegymás, de ez a hozzáállás teljesen feleslegessé teszi számodra a társkeresést.

Pont mint a csávó itt korábban aki a badoo felhozatalt fikázza például az sem jobb, ha valaki így viszonyul a másik nemhez, az komolyra alkalmatlan

Ismerek normális nőket szép számmal, mind boldog párkapcsolatban él. Ha te a neten szenvedsz, ráadásul így, akkor az csak egyedül téged minősít, nőként meg pláne

2021. okt. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
48%

29# Sajnos nincs igazad, a többség valóban olyan, mint amit a kérdező is leírt.

De már te is kiestél volna nálam a helyesírásoddal.

Nem minősítettem senkit, kivéve azt a csoportot, akik egész egyszerűen alkalmatlanok arra hogy egy normális párbeszédet létre tudjanak hozni társkeresőn egy nővel, mivel már alapjaiban a bemutatkozása is hemzseg a helyesírási hibáktól. És ezzel pont nem a külsőségekről van szó, hanem az értelemről amit bizony tükröz az írása.

Nem szenvedek, megértem a kérdezőt, nekem mindig van pasim, mert egy egy mindig akad a társkeresőn aki normális, csak sajnos ahhoz el kell olvasni a többi hülyét is a mocskos beszólásaikkal együtt, és még azt is hiszik a szerencsétlenek, hogy jaj de jópofák. Hát nem.

2021. okt. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!