Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Komolyan van aki ez alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan van aki ez alapján választ párt, és az se számít ha van kémia, meg összhang?

Figyelt kérdés
Rengeteg helyen olvastam, illetve láttam már, hogy mennyire meghatározza már néhány ember gondolkozását a horoszkóp. Komolyan van aki ez alapján választ, illetve zár ki személyt? Mert hogy pl a kos nem illik össze a bikával vagy tököm tudja.

2021. szept. 16. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Igen vannak akiknek ennyire fontos az életükben a horoszkóp. Mint ahogy olyanok is akik azt hiszik chip van az oltásban, vagy éppen hogy lapos a föld, meg titkos háttérhatalmak irányítják a világot.
2021. szept. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Igen sajna
2021. szept. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Bolondok ezek fixen
2021. szept. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ez alapján választok párt de nekem lényeges dolog hogy milyen a horoszkópja.
2021. szept. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
A horoszkóp egy mese amit többek között haverom nagymamája irogat naponta. Csak mondom
2021. szept. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a horoszkóp-téma engem rohadtul nem érdekel, nem is tudom még azt se, az enyém mettől meddig tart.


A többiről még annyit se. Azt se tudom, a barátnőm milyen csillagjegy. De, le is szarom, igazság szerint. Jól megvagyunk, nem holmi mese habbal fogja megmondani.

2021. szept. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A kémia nem számít, csak a földrajz, meg a történelem. (bocsika, nekem a kémiáról ötven év múlva is az iskolai tantárgy fog eszembe jutni, de megkockáztatom, vonzalmat akartunk írni ;))
2021. szept. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!