Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pár óra alatt kb 20-30 matchem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár óra alatt kb 20-30 matchem lett Tinderen nőként de egyik se írt, miért?

Figyelt kérdés
Miért nem írnak a férfiak? Ha jobbra húz akkor tetszem neki, nem?
2021. aug. 29. 08:14
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
39%

"Nekem 100 felett, de ha látnád hogy ezek minden valamire való nőt jelőlnek!"


Akkor hogy lehet, hogy téged is jelöltek?


Amúgy lehet azért, mert úgy vannak vele úgyis írt már a másik 29 rajtuk kívül, akkor minek írjon 30.-nak, hogy aztán le se legyen szrva az üzenete?


Bár így kicsit vicces, mert ha kemény 1 darab írna annak se írnál vissza. Ah, hagyjuk.

2021. aug. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
54%
Írjál nekik te akkor.
2021. aug. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
64%

#18: Tök jól hangzik ez a mindenkit jobbra húzás, de ezt igazából nagyon kevés pasi csinálja ám... Pont, hogy az átlag a két szélsőség között van. Sokan mondjuk 10-ből 8-9 csajt húznak be.


"mi lenne, ha azokat a noket huznatok jobbra, akik tetszenek es szimpatikusak es realisan nezve van is eselyetek naluk?"

Itt van az a pont, ahol menj már vissza az általános iskola első osztályába és kezdd már el tanulni az értő olvasást. Oké, hogy naponta eljössz és elszidod a férfiakat, de nőj már fel vagy növessz egy kis értelmet a fejedbe. Szó szerint LEÍRTAM A HOZZÁSZÓLÁSOMBAN, HOGY SOSEM HASZNÁLTAM TINDERT és képes vagy leírni, hogy kiket kéne jobbra HÚZNUNK?

Egyébként ezt a nagyszerű tanácsod add már meg a nőknek is. Ja, hogy a férfigyűlöleted miatt, csak a férfiaknak írogatod ezeket naponta? Elárulom: A nők is húznak ám be olyat, akitől semmit sem akarnak, csak az egójukat növelnék és nők is húznak be olyat, aki úgysem fog tőlük soha szexnél többet akarni.


"meg ne kuldozgesd a ‘krolajkot’ a 20 eves gyonyoru instacicanak se, aki szemmel lathatoan csak kovetkovet gyujt es amugysem allna veled szoba, mert nagyon nem vagytok egy kategoria."

Ugyanaz vonatkozik erre is... Senkire sem tolok lájkot, nem lógok ennyire a közösségi oldalakon... :D Mondjuk vicces, hogy pont volt egy instacica kategóriájú csaj, akivel félig meddig együtt voltunk, de őt nem lájkokkal szedtem fel.


"amugy meg a 2.-es pontodra reflektalva: te is siman lepattintanad a 100 kilos jucikat, ha valami csoda folytan matchelnel a kis tokeltes instacicaval (ja, aztan meg menne a nok szidasa, mert o meg nem akar toled semmit..)"

Annyira örülök, hogy ismersz! Kérlek, meséld már el az exeim nevét, az életkorom és egyebeket. Mert láthatóan az értelmi képességeid hiányát nagyon próbálod valami agresszív istenkomplexussal kompenzálni. Pár apróság: 2 embernél szimplán közölném, hogy még csak ismerkedem, aztán aki jobban bejönne, azt választanám. Általában a teltebb csajok nekem pont tetszenek és még 100 kiló feletti barátnőm is volt.

2021. aug. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
46%

23: fhu de buta vagy basszus. te beszelsz szovegertesrol meg ertelmi kepessegekrol, amikor ahhoz is sotet vagy, hogy felfogd, E/2-ben szoktunk altalanossagban is beszelni, es amikor azt mondom, ‘jobbra huzod a csajt’ nem szemely szerint rad noname frusztralt senkire gondolkok a gyk-rol, hanem kb azzal egyenerteku, mintha azt mondanam, ‘xy ferfi jobbra huzza a csajt’.

nem korulotted forig a gyk, nem gondoltam volna, hogy felnott embereknek szajbaragosan kell ezt a megfogalmazasmodot magyarazni, mint alsoban, amikor mondjuk azt magyaraztak, hogy ‘betelt a pohar nala’ nem azt jelenti, hogy szo szerint egy pohar tele lett nala. gyp. a magyar oktatas csodje vagy.


most nem fogom atfogalmazni neked az egesz kommentem, csak mert buta vagy a sorok moge latni es mindossze annyit tudsz kipreselni magadbol, hogy ‘dE eN nEm hAsZnaLoK ilYeN aPpOkAt’.. ha meg fogalmad sincs a tarskereso appokrol, mert mem hasznalod oket, csak olvastad itt a forumon a sok nyomitol, hogy ‘csunya gonosz nok csak egoboostra hasznaljak’, akkor ne okoskodj a temaval kapcsolatban, mert lathatoan halvany gozod nincs rola, mi hogyan mukodik.


nem logok itt naponta, nem is ertem, egy anonim forumon ezt honnan tudod megallapitani??! es koszi, de ferfigyulolo sem vagyok, van pasim, csak az az ilyen hozzad hasonlo ostoba gyokerek hozzaszolasait nem tudom szo nelkul hagyni neha.

2021. aug. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
47%

#24: "E/2-ben szoktunk altalanossagban is beszelni, es amikor azt mondom"

Szerintem ezt így nyugodtan húzd magadra, ha számodra okék azok a mondatok, hogy minden nő egy ribi és minden férfi csak a farka után megy, de a többségi társadalom képes értelmesen megfogalmazni a mondanivalóját. Tanulhatnál tőlük.


"nem korulotted forig a gyk"

Ezzel amúgy semmi gond és látod, végre valamiben egyetértünk! Csak én, naivan feltételeztem, hogyha már az én válaszomra válaszolsz, nekem válaszolsz, akkor talán egy icipicit nekem szól a válasz. Úgy tűnik, nálad ez ilyen random a frusztrációdtól és dühödtől szétrepedt világképedben... :D


"a magyar oktatas csodje vagy."

Bizonyára, ezért van diplomás melóm úgy, hogy még csinálom az egyetemet és mellette egy másik szakmámban is dolgozom.


"ha meg fogalmad sincs a tarskereso appokrol, mert mem hasznalod oket, csak olvastad itt a forumon a sok nyomitol, hogy ‘csunya gonosz nok csak egoboostra hasznaljak’, akkor ne okoskodj a temaval kapcsolatban, mert lathatoan halvany gozod nincs rola, mi hogyan mukodik."

Mondjuk van valami varázslatosan bájos abban, hogy betoltad az általánosítós szöveget és hogy így beszélnek az emberek... Majd újra beleszaladtál az erdőbe és elkezdted írni, hogyha CSAK AZ ITTENIEKTŐL TUDOK a társkeresőkről, akkor kussoljak. Konkrétan leírtam, hogy AZ ISMERŐSEIM HASZNÁLJÁK... :D Te tényleg ennyire szeretsz fejjel a falnak futni, mindenféle gondolkodás nélkül? Egyáltalán nem az itteni emberek véleménye alapján írtam a tinderről, hanem a közvetlen környezetemben lévők alapján.

Olyat sem írtam ám, hogy a csúnyagonosznők CSAK egoboostolásra használják. Egyes nők arra használják, igen. Mások meg nem. Ahogy egyes férfiak csak szexet keresnek, mások meg nem.


Azért örülök, hogy ennyire elborult elmével képben vagy a társkeresőkről.


"nem logok itt naponta, nem is ertem, egy anonim forumon ezt honnan tudod megallapitani??! es koszi, de ferfigyulolo sem vagyok, van pasim, csak az az ilyen hozzad hasonlo ostoba gyokerek hozzaszolasait nem tudom szo nelkul hagyni neha."

Hát, van egy elég jellegzetes stílusod, 1-2 válaszon belül gyakorlatilag képes vagy bárkire, bármiért kiakadni és csak férfiakba állsz bele. És mindig, ugyanezt a "ti" szöveget nyomod.

Elhiszem, hogy számodra egy varázslattal ér fel, hogy mások képesek 2 percnél tovább emlékezni dolgokra, de hidd el, nincs ebben semmilyen csoda.

2021. aug. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
42%

mondjuk ha ennyire kepben vagy a kommentjeimmel kapcsolatban, akkor eselyes, hogy inkabb te logsz itt allandoan, nekem pl. fogalmam sincs, te ki vagy, nem is erdekel.


az meg teljesen lenygetelen, kiknek a tarskeresos tapasztalatait hallottad/olvastad, szamomra komolyan vehetelem marad egy olyan ember velemenye a temaban, akinek SAJAT tapasztalata nincs, csak masok mondanivalojat szajkozza, raadasul ilyen nagy a pofaja melle.

2021. aug. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
34%
Nájsz, hogy mennyire kihátrálsz még a saját mondataid mögül is... :D
2021. aug. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
42%
nem hatraltam ki semmi mogul, nincs mar tobb energiam a sotetsegedhez ma, mert menthetetlen.
2021. aug. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
50%

Először azért hisztiztél, hogy hát általánosításban beszélsz, de amúgy okés a szövegértelmezésed. Utána betoltál még egy dolgot, amit képtelen voltál felfogni. Aztán rátoltad, hogy nehogymá' az itteni felhasználóktól legyen véleményem, végül, amikor leesett, hogy nem az itteniektől van, akkor megint nehogymá' onnét legyen.

Nálad tényleg komoly problémák vannak, de már így is eléggé szétoffoltuk a témát. Menj még pár másik kérdéshez beszólogatni és szidni a férfiakat. Ahogy nézem, pár kérdésnél még nekiálltál. Jó szórakozást! :D

(És bocsánat a többiektől, csak annyira beleszaladt az illető a kínos helyzetekbe és fel sem fogta.)

2021. aug. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
42%

rajtad kivul senki nem szaladt bele ‘kinos’ helyzetekbe, de mint mar irtam, nincs ehhez kapacitasom, kb mintha a falnak beszelnek, mert a lenyeget nemfogod fel, csak kiragadott dolgokba problasz belekotni.

na tovabbi szep napot.

2021. aug. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!