Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs egy matchem sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs egy matchem sem tinderen?(lány vagyok)

Figyelt kérdés
Előszöris nem vagyok se ronda, se túlsúlyos, semmi ilyesmi:D Egy órája töröltem az előző profilomat, rengeteg párom volt, mindig sokan húztak jobbra. Most újra csináltam egy fiókot, ugyanazokat a képeket tettem ki ugyanabban a sorrendben, semmi nem változott. Lehet, hogy nem engedélyeztem valamit, és nem látják a profilomat vagy mitől lehet, hogy 0 ,,párom” van?

2021. máj. 14. 19:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Minek törölted az előzőt?
2021. máj. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
Küldj inkább nekem egy fotót magadról;)
2021. máj. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Shadowbant kaptál az újraregisztrálás miatt.
2021. máj. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Valakit véletlenül balra húztam akit nagyon jobbra akartam.:D De miért lényeges, hogy miért töröltem?
2021. máj. 14. 19:55
 5/20 A kérdező kommentje:
19:50 ilyet még nem hallottam. És az meddig tart?
2021. máj. 14. 19:55
 6/20 anonim ***** válasza:
83%
1 új telefonig tart + új név + új lakcím + új képek
2021. máj. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Hát ez jó nagy butaság ne haragudj. 🤣

Már jönnek a matchek egyébként, de köszönöm a válaszokat!

2021. máj. 14. 20:16
 8/20 anonim ***** válasza:
84%
A shadowban egy létező dolog. Elvileg nem tudsz róla, de a többiek nem látnak téged. Büntetésként kapod olyan dolgok miatt, mint a gyakori újraregisztrálás. Örülök, hogy nálad nem ez a helyzet :)
2021. máj. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Egyébként azt tök jó dolog, ha tényleg van olyan, de nem szoktam újraregisztrálgatni, egyszeri alkalom volt.:) De jó, hogy kitalálták ezt mert sok profilt már vagy 10szer feldobott, elég unalmas..
2021. máj. 14. 20:47
 10/20 A kérdező kommentje:
Egyébként ha jöttek matchek akkor tuti nem kaptam shadowbant ugye? Mivel tényleg egyszeri alkalom volt, de jóval kevesebb a match mind eddig, viszont vannak matchek, csak kevesebb:D Tehát akkor ez nem lehet az ugye?
2021. máj. 14. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!