Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nő létemre alig van match-em...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő létemre alig van match-em a Tinderen. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

25/N vagyok.

6 éves kapcsolatom ért véget, mert az exem megcsalt, mint kiderült egy éven át. Én nagyon szerelmes voltam, nagyon durván megviselt ez az egész.

Sokáig nem ment az ismerkedés.

A lényeg:


a barátnőim nyaggattak, hogy regisztráljak Tinderre, mert csomónak közülük onnan lett tartós párkapcsolata. Nos, feltöltöttem képeket (nincs kint semmim, nem mutogatom magamat, nincs tükörben fotózkodós képem). Mindegyiken ápolt vagyok, vagy 5-6 képem van fent, kisminkelve, stb. Nem mondanak csúnya lánynak, viszont nem vagyok én a legfullosabb lány (jó nő vagyok, de vannak nálam jobbak nyilván-nem magamat elemzem, hanem a környezetem visszajelzése alapján vagyok szép).

Viszont szinte egy matchem sincs. Mielőtt írnátok, nem "csak" a legjobb pasikat húzom jobbra, baromi sokat húzok, most is szerintem vagy 70-et jobbra húztam, és van kb. 5-6 match. Aki meg rám írt (pl. ma egy srác) és elkezdtünk beszélgetni, és letörölt. :D

Semmi nem volt, mondta, hogy spanyol, mondtam, hogy a covid előtt pont Spanyolországba akartam menni, erre már nem válaszolt hanem törölt.


Vagy csak rossz platformon ismerkedek? Engem nagyon meglepett, mert minden barátnőm áradozott róla. Nem egyéjszakásat akarok onnan, elsősorban beszélgetni, ismerkedni, de valahogy az nem jön össze.

Ki járt már így?


2021. ápr. 7. 22:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
A környezete visszajelzései alapján a nők 99,9%-a szép. Erre ne alapozz...
2021. ápr. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Múlhat a leírásodon is. Vagy ha nem használod eleget, akkor nem dob fel másoknak olyan gyakran
2021. ápr. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

Istenem... Komolyan erre nem lehet mást mondani, mint hogy "női problémák". Próbálnék mást mondani, de nem tudok. Miért? Mert a férfiak 80%-a ölni tudna azért, ha Tinderen 70 jobbra húzásából 5-6 nővel matchelne.


5-6 match 70 jobbra húzásból nagyon is jónak számít. Nem tudom érthetőbben mondani.

2021. ápr. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
8%
ha balra húzol 200 ból 199 férfit akkor ne csodálkozz h alig van matched.
2021. ápr. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
11%

Én most aktív Tinder-felhasználó vagyok, nagyon kíváncsi lennék, ki van a kérdés mögött.

Kiváltképp, mert 28 vagyok és 26 éves lány pont ideális lenne.

2021. ápr. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%

"70-et jobbra húztam, és van kb. 5-6 match."

Ez statisztikailag értelmezhetetlen.

Nem mindegy, hogy 70-ből vagy 1000-ből.

Regisztrálj újra. Húzz jobra 100-ból 100-at. Akkor fogsz kapni egy számot ami megmutatja 100-ből hány férfi érdeklődik utánad.

2021. ápr. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet gond, hogy nincs leírás rólad vagy az igen semmitmondó.
2021. ápr. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Napi 70-ból 7 bőven nem rossz.

Amúgy meg nem mindegy mennyiből húzol jobbra 70-et.


Volt annak a viszkok csajnak is ilyen videója. Tinder teszt vagy mi. Semmi mellkidobás, csak annyi, hogy mosolygott meg vékony volt és bőven jöttek a matchek. Szóval nem egy atomfizika.

2021. ápr. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
15%
figyelj, ha 70 pasiból csak 5-6 matched van, az azt jelenti, hogy a szinteden felüli pasikat válogatod. illetve nem nézted meg eléggé a konkurenciát. regisztrálj egy másik teleofnszámmal férfiként és kezd el lapozgatni a lányokat. Majd meglátod, hogy kikkel vagy versenyben. vannak rondák, átlagosak, de kb minden 5. lány instamodell külsővel rendelkezik, van aki a mellét kirakja stb. szerinted apasik mit választanak? azt aki a legjobban hasonlít a modellkülsőre. szóval ha több matchet akarsz, akkor két dolgot tehetsz. Regisztrálj újra lányként, hogy újra első helyre rakjon az algoritmus. 2. tegyél fel ribisebb képeket, beállításokat, retusálj, pózolj, legyen szép és beállított képek, mintha egy magazinfotózáson lennél. aztán a következő lépés, hogy gyorsan pörgesd a képeket és majdnem mindent húzd jobbra. Meglátod, 100-200 matcehd lesz 2-3 napon belül.
2021. ápr. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem lassan egy hónapja nincs matchem tinderen, nem igazán tudom értelmezni a problémádat.


20F

2021. ápr. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!