Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen mennyire szokás nyomulni?

Figyelt kérdés

Ha nem tinderről lenne szó, akkor úgy ismerkednék lányokkal, hogy teljesen hétköznapi témákról elbeszélgetnénk, és lassan építeném fel a flörtölést.

Tinderen is ez a "divat", vagy ott sokkal rámenősebbnek kell lenni? Ezalatt azt értem, hogy már kb az első perctől célozgatni kell? :D


2021. ápr. 6. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon.
2021. ápr. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
94%

Párt találni a Tinderen nem kis feladat. Őszintén, soksikert kívánok hozzá.

Gondolj bele, mit csinálhat és mit mondhat a többség. A nőknek hatalmas elvárásaik vannak, a férfiak pedig legtöbbször ostobaságot irkálnak és az első randi után kúrni akarnak. A rövid válasz: ne szállj el az elvárásokkal, ne írj ostobaságokat, ne akarj kúrni az első randi után és oké lesz.

2021. ápr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én nem akarok kúrni az első randi után. Csak nem tudom mennyire unalmas a lányoknak az, hogy nem bókkal kezdem, nem teszek szexszel kapcsolatos célzásokat minden második mondatba, stb. Tehát egy kis beszélgetés, ismerkedés után/alapján szeretnék udvarolni, nem pedig egy kép miatt.

De persze ez időigényes, és ez itt a tinder. Félek, hogy ez itt lassú, és lecsapnak előttem mások a nyomulós dumáikkal.

2021. ápr. 6. 21:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Elég hektikus a Tinder. Férfiak számára inkább kevesebb onnan a siker, mint több.


Lányoknak nem ritkán több száz párjuk van, sokszor előfordul, hogy unják már a válaszolgatást egy csomó embernek egyszerre.


Egy volt kolléganőm Tinderjébe beleláttam egyszer (megmutatta őszintén, nem leskelődtem, mielőtt valaki azzal jönne, hogy felületes az infó).

Nem néz ki rosszul, bár nekem nem annyira tetszik. Na most, kb. 10-ből 1-2 fiút húzott jobbra abban a 20-30 percben, amikor ebéd közben mutatta és minddel párba is állt.


De ha felmész a YouTube-ra, van egy videó, beírod, hogy Dezső Bence Tinder, ott meg is van örökítve a dolog. Egy kicsit is jól kinéző csaj gyakorlatilag mindenkivel párba áll, akit jobbra húz.


Mindezzel arra akartam kijönni, hogy nőknek egy igazi svédasztal a Tinder, a férfiaknak meg, ami jut...

2021. ápr. 7. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pár napja volt fent egy kérdés, hogy hány férfit húznak jobbra a lányok átlagosan, és nagyon kevés volt. Ami azt jelenti, hogy ha Te párba állsz egy lánnyal, akkor a többségnél jobbnak tűnsz a számára.
2021. ápr. 7. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!