Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Átlagosan hány férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Átlagosan hány férfit húztok jobbra tinderen?

Figyelt kérdés

Igazából nagyon frusztrál a gondolat, hogy egy lány - ha akar, akkor - naponta 100+ emberrel is párba tud állni. Ez azt jelenti, hogy gyakorlatilag akármit csinálsz, már látott olyat legalább kétszer. Gyakorlatilag jobban ki tudok tűnni a tömegből, ha egy szórakozóhelyen odatáncolok a félhomályban.


ui: Még nem regisztráltam, szóval nagy motiváció lenne minél kisebb számot látni :D


2021. márc. 27. 21:34
A kérdező szavazást indított:
1-5
6-20
21-100
101-
16 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Na de mennyi idő alatt, azt nem kérdezted?

Én szerintem negyed óra alatt max 1et...

2021. márc. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Naponta
2021. márc. 27. 21:39
 3/22 anonim ***** válasza:
75%
"ui: Még nem regisztráltam, szóval nagy motiváció lenne minél kisebb számot látni :D" Ezzel máris predesztináltad, hogy a legkisebben lesz a legtöbb szavazat. Ha őszinte eredményt akartál volna, nem szabad ilyeneket kijelenteni.
2021. márc. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem tinderezek minden nap, csak néha unalmamban. De akkor összességében mondjuk alkalmanként max 5 ember.
2021. márc. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
#3: miért? Egy idegen nőt mi motivál arra, hogy névtelenül hazudjon egy ismeretlennek azért, hogy a tinderre csábítsa? :D
2021. márc. 27. 21:46
 6/22 anonim ***** válasza:
97%
"Legkisebb számot szeretnéd? Tessék,legyen neked karácsony" alapon :)
2021. márc. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
41%

Kb azzal többre mész, ha ismeretlen lányokat bejelölsz és rájuk írsz facebookon.

Ha nem vagy kimondottan jó pasi pasi, tinder bukó.

Simán balra húznak, vagy pár mondat után unmatchelnek.

2021. márc. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
99%
Egyébként kérdező, ha logikusan belegondolsz, pont az alacsony szám nem jó. Ha csak kevés férfivel áll szóba, akkor extrém módon válogat, és nem valószínű, hogy pont benne leszel a 400ból az 5 legjobban, akivel szóbaáll.
2021. márc. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Baromi keveset. Olyan nincs, hogy valaki hatha nagy nehezen majdcsak megtetszik.
2021. márc. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Nekem pont a húspiac jellege nem tetszik. Az, hogy egy vagyok a 100-ból. Inkább ne legyen matchem, de ha van, akkor az értékes legyen mindkét félnek.


#6: csak nem :D

2021. márc. 27. 21:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!