Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ti tinderen egy nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti tinderen egy nap átlagosan hány nővel match-eltek?

Figyelt kérdés
2021. jan. 25. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
általában havonta van 1.
2021. jan. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

Itt Magyarországon közel volt a 0-hoz, amíg használtam. Volt 1-2 külföldi, aki arra a pár napra, amíg Pesten volt keresett egy guide-ot, de ők mindenkit jobbra húztak szerintem. Sokat jártam a vírus előtt a világot, Délkelet-Ázsiában sokat jártam már, ott mindig sok volt a match, de egy idő után azt is feladtam, mert vagy prosti volt vagy utazási irodás, aki valami excursiont akart eladni. USA, Canada 0 megint csak. Latin-Amerika szintúgy prostifertőzött úgyhogy irreleváns.


De ez mind érthető is, mert szarul nézek ki. Nagyon.

2021. jan. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%

0


lehet, hogyha felraknám a tindert, akkor több lenne?

2021. jan. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Attol függ mennyire intenzíven használom. 10-20 akár ha sokat, de abból magától nem sok ír, vagy unalmasak a beszélgetések szóval más felületig ritkán jutunk el.


Ráadásul hamar elfogynak a jobbak egy idő után szinte mindenkit balra kell húzni. Belépés után összetömörül sok match aztán sokáig semmi.


Saját térfélen játszom de remélem segítettem :D

2021. jan. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Első nap volt már 30 körül, utána kevesebb lesz, napi 2-3.
2021. jan. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%

0.

Folyton csak a moslék. 300ból egyet ha jobbra húzok.

2021. jan. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Amikor használtam csak ritkán akadt egy-két match, az is csak akkor ha sokat használtam.

Persze így hamar beleuntam, néhány hónap után

Átlagos külsejű fiatal srác vagyok ráadásul aki zömében jobbra húztam a lányokat

2021. jan. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

heti 1, de nagyon ritkán 2


de napi 2X vagyok fent és mindenkit jobbra húzok. Olyanok is a match-ek

2021. jan. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

4

pont a redditen olvastam egy bi srácnál, hogy a nőkkel való kommunikáció és ismerkedés katasztrófa, egyenlő a nullával; addig a pasikkal könnyebb. Olyan 200 komment volt és a meleg nők is panaszkodtak, hogy nőkkel nagyon rossz ismerkedni. Ha lehetne váltani, már rég váltottam volna térfelet XD

2021. jan. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!