Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Átlagosan hány férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Átlagosan hány férfit húztok jobbra tinderen?

Figyelt kérdés

Igazából nagyon frusztrál a gondolat, hogy egy lány - ha akar, akkor - naponta 100+ emberrel is párba tud állni. Ez azt jelenti, hogy gyakorlatilag akármit csinálsz, már látott olyat legalább kétszer. Gyakorlatilag jobban ki tudok tűnni a tömegből, ha egy szórakozóhelyen odatáncolok a félhomályban.


ui: Még nem regisztráltam, szóval nagy motiváció lenne minél kisebb számot látni :D


2021. márc. 27. 21:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
70%

napi tobb szaz emberrel es parba allhatnNEK, igen, de miert lenne jo nekem, ha olyanokkal matchelnek, akik nem is tetsznek?

kb 100-bol egyet, kettot huzok jobbra, de ebbol egy reszuk mar par mondat utan bizonyitja, hogy felesleges volt. nem kell kulonlegesnek lenni, eleg, ha normalis vagy, szimpatikus, ertelmes es nem egy felmeztelen pozolos gyoker (na meg persze azer legyel szebb az ordognel is egy fokkal).


egyebkent visszafele is ez megy, mi is csak egy vagyunk a ferfiaknak a tobbszazbol.

2021. márc. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
18%
#11 Aha persze. Ha ez elég lenne, hogy egy fokkal szebb az ördögnél, nem 100-ból csak 2 embert húznál jobbra.
2021. márc. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

"Az, hogy egy vagyok a 100-ból. "


És mondd, te csak egyetlen egy lányt akarsz jobbra húzni? Vagy azt várod, hogy ne egy legyél egy a százból száz lánynál?

2021. márc. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

#12: te fogyatekos vagy? a kommentemben vilagosan szerepelt, hogy a kulso csak egy tenyezo a sok kozul. hiaba baromi helyes valaki, ha egy mondatot nem tud leirni helyesen, vagy sut rola, hogy onmagaba szerelmes es naponta mas not dug meg.

egyebkent meg hadd tudjam mar en jobban nalad, hogy mi alapjan szelektalok.

2021. márc. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
ha jobbra húztam akkor likeoltam? mert akkor baromi ritkán, mondjuk én nem dugópajtit keresek.
2021. márc. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
#14 Hello, szépen beszéljél. Nagy az arcod kicsit, azért válogatsz ennyire. A stílusodból is látszik.
2021. márc. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
16: Hagyd rá! Helyesírásról papol, de kisbetűvel kezdi a mondatokat és nem használ ékezetet. Ezek ilyenek.
2021. márc. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
62%

2021-ben senki (mar az ertelmesebbje..) nem akad mar fent a kisbetukon es az ekezetek hianyan, amikor mindenki gyorsan gepel, tobbnyire telefonrol. igy kb fele annyi ido begepelni a mondanivalom, de ezen kivul kb. tokeletes helyesirasom van, szoval ezt bebuktatok, nyomikaim.

es igen, aki fogyatekos dolgot kerdez, azt ugy is kezelem, mint egy fogyatekost. talan nem csak nyelvtan, hanem irodalom oran is buzolgokodni kellett volna, amikor az erto olvasast tanitottak.

2021. márc. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Meg sem érdemled, hogy a szánalmas kommentedre reagáljak.

A lepontozás csak abban erősít meg, hogy igazam van.

Ennyit tudtok, sértődöttségetekben a piros ikszet nyomkodni.

Ettől még egy nagyképű sznob maradsz.

2021. márc. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

"2021-ben senki (mar az ertelmesebbje..) nem akad mar fent a kisbetukon es az ekezetek hianyan...."


Persze, az igénytelen, félanalfabéta körökben lehet.

2021. márc. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!