Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen mi számít viszonylag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen mi számít viszonylag sok like-nak?

Figyelt kérdés
Fiúk esetében, mondjuk 2-3 óra leforgása alatt. Azt legkisebb számot jelöljétek kérlek, ami szerintetek már több mint az átlag.
2021. ápr. 5. 22:41
A kérdező szavazást indított:
0-5
5-10
10-20
20-50
50-100
100-
14 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ennek a kérdésnek így nincs értelme.

Hány hónapos regisztráció pl? Egy rövid idő után ha eleinte sok likeod is volt meg fog ez torpanni eléggé (esetleg ha fizetsz akkor nem, ezzel nincs tapasztalat)

2021. ápr. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
??? ha 2-3 óra alatt 10 embert húzol jobbra, akkor annyiból lehet lájkod, ha 6000ret, akkor annyiból....szóval ez így elég értelmetlen kérdés.
2021. ápr. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2: használtál már tindert? A lájkok száma azt jelenti, hogy hány embernek tetszettél, függetlenül attól, hogy te bárkit is húztál volna bármerre.
2021. ápr. 5. 23:25
 4/11 anonim ***** válasza:
28%
Ha egyetlen egy valódi like-od van (azaz nem kamuprofil, fizetős, instakövetővadász, stb) akkor már a férfiak elitjébe tartozol. A férfiak többsége egyetlen like-ot sem kap, hónapokon keresztül.
2021. ápr. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Most regisztráltam, ezek szerint ez csak valami beetetés, ha már 20-nál járok? Valami algoritmus úgy pakolgat, hogy az elején sikerélményem legyen?
2021. ápr. 5. 23:36
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Még régebben olvastam egy cikket, ami felmérést készített arról hogy a férfiak és a nők likejaiból hány match lesz Tinderen.


Kirpóbálták átlagos, átlagon aluli és konkrétan egy model profiljával a férfiak és nőknél is.


Az abszolút álom pasinak is kb 5% körül volt a siker, az átlag felhasználónak meg kb 1%.


Azaz napi 5 match egészen jó, de persze ez csak akkor van ha mindenkit jobbra húzol és elhasználod a napi 100 jobbra húzást.


Szóval ez a szám ennél kisebb is lehet.


Ettől függetlenűl nekem is volt már olyan napom, hogy nem húztam mindenkit jobbra csak akik tetszettek és úgy lett 10 matchem, de átlagosan igaz lehet, mert volt olyan napom is hogy 0.


Végül fél év után volt kb 450-500 match körül úgy hogy nem használtam mindennap az appot.


Ez a napi 5 match átlagosan nagyon nem hiszem, hogy átléphető hosszútávon.

2021. ápr. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

5# Ja, amúgy regisztráció után hírtelen nagyon jó a match ráta kb 1-2 napig.


Szerintem ez mindenkinél így van.


Lehet algoritmus vagy csak teljesen új vagy a platformon és mindenki most lát előszőr. Pár napon belül meg lehet sok olyan felhasználó lesz, akik már legalább 1x balra húztak mégis megjelenik nálad.


Pl.: Emlékszem, hogy volt kb 10 lány, akivel soha sem matcheltem, de mindig láttam a profiljukat. Attól függetlenűl, hogy rengetegen használják az appot.


(Ezek elavult 2 éves tapasztalatok szóval lehet most más)

2021. ápr. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az elején valóban több nő elé kerülsz, de 20 lájk már nagyon-nagyon jónak számít egy férfi esetén. A nők egy idő után már csak a extra-szuper jó pasikat húzzák jobbra.
2021. ápr. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Érdekes volt nálam, lett olyan 70 lájk. Mivel nem fizetek, nem látom őket. Aztán, egyszer csak lement 30-ra ez a szám.


Amikor vizsgára készültem, volt, hogy egy hétig be se léptem. Majd, miután beléptem, 2-3 napig olyan volt, mint amikor először mentem fel, jöttek a lájkok, új párok sorban. Aztán, megint visszaállt a nyugis tempóra. Most 2 nap/1 új pár, valahogy ez a ráta. De már kezdek belefáradni.

2021. ápr. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az első egy nap, ha valami hatalmas gnóm vagy akkor is összehoznak neked 10-15 likeot. Ha más nem bekamuzzák, vagy tényleg addig mutogatják a profilodat amíg valaki jobbra nem húz. Különben nem lenne mivel eladni a Goldot.

Az eddigi általam látott rekord férfinál az 5-7 nap alatt 100 körüli like. De ez is friss reg után, később ez visszaesik a napi 1-2 környékére (ami bőven elég lenne, ha a nők normálisan használnák ezt a xart)

2021. ápr. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!