Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen hogyan szólíts meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen hogyan szólíts meg valakit, aki nem ír magáról semmit?

Figyelt kérdés

Gyakori helyzet, felrak 1-2 képet, amin nincs semmi érdekes (pl. fürdőszóba selfie, városi sétálós), leírást meg nem ad meg.

Nos, ilyen esetben hogyan lehet egyedi, személyre szabott első üzenetet írni.

Igazából azt is kérdezhetném, hogy aki így tölti ki az adatlapját, mégis mire számít?


2021. márc. 27. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

kedvencem mikor rámír ennyit, hogy "szia" (az ő és én adatlapom is üres volt).

én ilyenkor annyit válaszolok vissza, hogy szia, köszi a lájkot.:)

De ez esetleg kezdésnek is jó lehet, plusz még írsz valamit, hogy hogy telt a napja. AZtán meglátod válaszol-e, onnantól úgyis megy magától.

2021. márc. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
"Szia! Felfigyeltem arra a lelombozó igénytelenségre, hogy semmit nem írsz Magadról. Mégis, hogy a repedt fszba gondolod, hogy így bárki komolyan fog venni, és nem csak dicpicet kapsz, "szex?" kérdőszóval? Szedd össze Magad, mert ez ide kevés, mint szarban a vitamin!"
2021. márc. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
En azt irnam, hogy szia, nagyon tetszenek a kepeid. Nalam ez jon, oszinten gondolom, es baj nem volt belole.
2021. márc. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Találj ki valami random hülyeséget és azt írd. Nem írok mintát, mert akkor azt fogja mindenki spammelni.
2021. márc. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
#3, ez valóban az újdonság meglepő erejével hatna! Lehengerlő nyitás! :)
2021. márc. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"kedvencem mikor rámír ennyit, hogy "szia" "

Én nem tinderezek, de ezzel mi a probléma? Lehet, hogy arra nem képes a másik fél, hogy egyáltalán köszönjön, akkor minek kisregényt írni?

2021. márc. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
"Szia"-val az a legnagyobb baj, hogy napi 25 ilyet kap valaki, akkor nem igazán lehet vele kitűnni a tömegből.
2021. márc. 27. 20:50
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
erre a sziára legszívesebben visszaírnám hogy szia :D aztán kb vége is lenne a beszélgetésnek
2021. márc. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
47%

Üdv! Napokig olvastam a részletes bemutatkozó szöveged.Miután szinte mindent tudok rólad, gondoltam írok magamról.

Nem szeretem a szószátyár embereket. Aki halgat az cselekszik, aki meg sokat ír, vagy beszél magáról, az cselekvőképtelen.

Mégis úgy gondoltam megszólítlak,hátha hagysz engem is néha szóhoz jutni.

2021. márc. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!