Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire tartod kínosnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartod kínosnak a tinderen való társkeresést?

Figyelt kérdés
Nincs nagyon más lehetőségem, főleg most. Nyilván nem ez alapján fogom eldönteni a regisztrációt, csak kíváncsi vagyok milyen a tinder megítélése.
2021. márc. 26. 20:27
A kérdező szavazást indított:
Kínos
Nem kínos
38 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem a társkeresők társkeresésre alkalmatlanok.
2021. márc. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
#2: könnyen meglehet, de nem ez volt a kérdés :D
2021. márc. 26. 20:50
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
Miért lenne kínos? Manapság szinte mindenki valamilyen társkeresőn ismerkedik. Ugyan sosem tindereztem, de számos csajjal jöttem össze hosszabb-rövidebb időre társkeresőkről, most is sok éve tartó kapcsolatom van ilyen oldalról. Tinder van más oldal, mit számít?
2021. márc. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
kb annyira mint vadidegen lányokat leszólítgatni az utcán.
2021. márc. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom annak. Rokonom ott talalta meg a feleseget, azota is boldogok gyerekuk is van. Inkabb azt tartom kinosnak amikor olyan platformon irnak ram ismeretlenul, pl face vagy insta, ahol nem azert vagyok fent mert ismerkednek. Tarskereso arra van, ha szeretnek ismerkedni regisztralok ra. Sokan ugy is irtak ismerkedo szoveggel, mikor a parommal kint volt tobb kozos kep is. Na ez gaz, meg az utcan random leszolitas, mikor semmi jelet nem adtam, a tarskereso nem az.
2021. márc. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
A tinderre nagyreszt azok mennek akik csak dugni akarnak.
2021. márc. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Átlagos vagy az alatti külsővel nullához közelít az esélyed hogy összejöjjön ott valami.

Tinder kb arról szól, hogy a jóképű srácok viszik a matchek nagy részét, mivel a csajok őket jelölgetik, kurogatnak kedvükre onnan és ennyi.

Többieknek ha szerencséje max összejöhet 1 csaj, de inkább még az sem.

Minden ok nélkül unmatchelnek, elvárják hogy szórakoztasd, semmit nem tesz hozzá a beszélgetéshez, már ha egyáltalán visszaír.

2021. márc. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nincs más. Teljesen normális dolog. Főleg ha nem hónapok után van tlaálkozó, hanem mindkét fél komolyan gondolja és aktí@an keres párt
2021. márc. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%

Csak poénból regisztráltam annó fel, mindenki azt mondta azon lóg...stbstb. Így egy kicsit spicces állapotban, de felregisztráltam.

2-3napig lehettem fent, beszélgettem is egy két normális pasival, őket felvettem facebookon, és ott folytattuk a beszélgetést. De előbb-utóbb egyikkel se beszéltem tovàbb, túl elfoglaltnak éreztem magam, hogy “idegenekkel” beszélgessek.

1hónap elteltével mèg is az egyikkel újra elkezdtem beszélgetni, mert rám írt.

60km-re lakott tőlem, így megbeszéltünk egy találkàt, legalàbb essünk túl rajta, ès megtudjuk, hogy szimpatikusak vagyunk egymásnak.


Na hàt azóta 4éve együtt vagyunk, házasok, van egy hàzunk, és most várjuk az első babánkat! :)


Soha nem gondoltam volna, hogy majd társkeresőről lesz férjem, pedig csak egy poénnak indult számomra is az alkalmazás letöltése :)

2021. márc. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
18%

#9: Kezdem egyre jobban azt érezni, hogy az ilyen embereknek fizet a Tinder az után, hogy azt állítják, ott ismerték meg a párjukat. :D


Amúgy meg mindegyik sztoriban közös az a ki....ott baba... Olyan nincs, ahol nincs baba? Átlagos férfi csak akkor jöhet össze nővel Tinderen, ha babát csinál? A tetű k.. f..át már neki!


Büntesd a gyereksírással meg a sz...os pelenka bűzével az lapátállú alfa görényeket, ne az átlagos pasit.


Mintha csak spermadonornak kellene, meg házi rabszolgának, pénzkereső-robotnak, jó esetben kap néha egy kis szexet mint a kutya kekszet.

2021. márc. 27. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!