Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire tartod kínosnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartod kínosnak a tinderen való társkeresést?

Figyelt kérdés
Nincs nagyon más lehetőségem, főleg most. Nyilván nem ez alapján fogom eldönteni a regisztrációt, csak kíváncsi vagyok milyen a tinder megítélése.
2021. márc. 26. 20:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hiába írjak hogy trollkodas nekem us baráti körben és rokonságban is több tinderes kapcsolat van, igaz baba még nincs mindegyikben de kettő esküvő is tavaly lett volna ( vagyis lagzi a korlátozások miatt elmaradt de szűk körben megesküdtek. Esélyt kell adni a Tindernek is.
2021. márc. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

#10-es te kattant vagy, elég nagy lelkisérelmekkel, amiket itt adsz ki magadból! :)

Látom hihetetlen, hogy valakiknek sikerül a párkapcsolatra való ràtalálás, valakik meg rossz úton indulnak el... :)


Kitartást, majd neked is eljön az igazi társ. :)

2021. márc. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Jonapot Mariskanéni. Ön szerint melyik társkereső a nyerő? Minden ismerősöm a Tinderen ismerkedett. CSak a Tinder!Már egy hete azt szedem, tele vagyok, mint a délibusz!

Üdvölöm Pistabá! Honnan ilyen sietve?

Épp a Tinderről jövök fiam! Látod micsoda fogás? Jol meg vagyok pakolva, és gyors,olcsó az áru!!

Van még hely a Tinderen Gézám?

Figyu, ha virítasz valamit szerzek neked helyet! Csak módjával, mert hamar tulzásokba lehdt esni. Volt, aki függővé vált, és kezelik.

2021. márc. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#12: Igen, amikor azt tapasztalom, hogy mikor gyerek kell a nőnek vagy már érzi magán, hogy öregszik, ráncosodik, akkor egyből jó lesz neki az átlagos külsejű férfi is, akivel amúgy szóba nem állna, ha az illető csak szexelni akarna.


A másik, hogy ezeket a történeteket legtöbbször nők írják. Női pozícióból könnyű kiválasztani az 100 közül a megfelelő jelöltet, akit a legalkalmasabbnak találsz családalapításra.


De kérdezzük már meg a hoppon maradt 99 férfit is, hogy nekik milyen tapasztalataik vannak a Tinderen.

2021. márc. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem tartom annak, több ismerős pár is úgy jött össze, értelmes, kedves emberek.
aug. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!