Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen miért csak a molett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen miért csak a molett lányok meg a plasztikmacák kedvelnek?

Figyelt kérdés

A plasztikokból természetesen csak elvétve fordul elő. 10/9 kb eddig túlsúlyos csaj volt, a maradék 1 pedig az Instájára követőket gyűjtő műmaca. És persze egyik kategória sem ír vissza :D Na most leszögezném, semmi bajom nincs a túlsúlyosakkal, de nekem más az esetem, az átlagos lányok. Viszont ha nem írnak vissza akkor minek regisztrálnak? Ezeknekna Bahamákon pózoló csöcskirakós luvnyáknak nincs 7000 ftja a tagságra, ezért mindenkit jobbra húz és majd a végén lefölözi a jókat? Komolyan nem értem. Vidéki városban élek, most volt egy ingyenes akció, átrakhatom magam április 30ig a világon akárhova, de ott meg gondolom azért lesz kevés kedvelés, mert kiírja hogy pl 1471 kmre vagyok tőlük. Másnak jött már össze ott valami értelmes, vagy csak önbizalomrombolónak jó ez az egész?

29f


2021. ápr. 3. 15:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%
Én ezért kerülöm az internetes társkeresőket. A Tinder meg arra jó a nők jelentős részének, hogy az egójukat hízlalhassák. Úgyhogy ne vedd magadra, nem csak te vagy így ezzel. Tudom a való életben most korlátozottak a lehetőségek az ismerkedésre, de remélhetőleg nem sokat kell már kibírni és akkor lehet normálisan, szemtől szemben is ismerkedni. Amúgy most sok "intelligens" nő valószínűleg le fog hordani minket a sárga földig és szakembert fog nekünk javasolni, de elmehetnek a jó büdös @#!!-ba. Az igazság néha fáj.
2021. ápr. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nekem ha lesz valami nyitás sem fog sok babér teremni, mert nem fogom beoltatni magam, meg nem vagyok ez az utcán/konditeremben/buszon stb oda megyek típus, mert nem akarom hogy még jobban elvegyél az önbizalmam, fesztiválok jók lennének, bár ott meg akit találnék az olyan is, bár szerintem idén már azokra nem sok esély van, már el kellett volna kezdeniük szervezni őket.
2021. ápr. 3. 16:10
 3/18 anonim ***** válasza:
66%
Én is ezt tapasztalom! Azt aláírom,hogy nem tartozom a felső10ezerhez de nekem is csak a 200 kilós dömperek jutnak és szintén alig válaszolnak ! Mindegyik társkeresőn ez van nem csak a tinderen!
2021. ápr. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam, hogy nem csak én velem van ez. Nem tartom magam se különösebben jó, se különösebben rossz pasinak, de ezek a csajok elveszik a kedvet mindentől. Ahogy látom a műnők az Instára keresnek csak követőt, hátha ők lesznek a következő netes milliomos hülyepicsák. Gondolom a legtöbbnél csak úgy rúghatnék labdába, ha minimum valami egzotikus szigeten pózolós, vagy 10+ milliós kocsiban feszítős képet raknék fel. Bár ilyenek meg nem is kellenek, úgyis átülnének más f*szára, ha jön egy gazdagabb. Szerintem törlöm is magam, ha ezzel a helyáthelyezgetéssel sem jönnek 30.ig értékelhető kedvelések.
2021. ápr. 3. 16:17
 5/18 anonim ***** válasza:
51%
Nagyon is jól látod! Az a baj,hogy az átlagnak is az kell ami az insta picsháknak! Személyesen se sokkal jobb sajnos a helyzet!
2021. ápr. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%
Én Badoo-n tapasztaltam, hogy csak kövérek, cigók, egyedülálló anyukák, meg egy-két 40-es nézi meg az adatlapomat, de még ők is csak nagy ritkán.
2021. ápr. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
39%
A nők többsége nem a saját szintjén válogat.
2021. ápr. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Csajok véleményét is szívesen olvasnám/olvasnánk, hogy ők mennyire veszik komolyan a netes társkeresést :)
2021. ápr. 3. 16:34
 9/18 anonim ***** válasza:
52%
Az ők véleményére hiába vársz,nézz körbe a gyakorin! Ha megjelennek le lesz pontozva itt mindenki is!
2021. ápr. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
52%

ÉN már minden társkeresőt próbára tettem, legutoljára a Tindert, unatkoztam úgymond.... :)


A saját profilom saját képekkel arra én is csak túlsúlyosaktól vagy ilyen agyon maszkírozott de már elcseszett nőktől kaptam levelet vagy jobbra húzást.


Feltettem egy jóképű srác képeit, és meglepő módon arra sem jött túl sok levél se jobbra húzás csak 2-3....


Azok a nők akik jól néznek ki, (az most relatív kinek mi de kb tudjuk) azoknak a java unalomból van fent, vagy csak gyűjti a szívecskéket, hogy tudja mennyire jó...

2021. ápr. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!