Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen miért csak a molett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen miért csak a molett lányok meg a plasztikmacák kedvelnek?

Figyelt kérdés

A plasztikokból természetesen csak elvétve fordul elő. 10/9 kb eddig túlsúlyos csaj volt, a maradék 1 pedig az Instájára követőket gyűjtő műmaca. És persze egyik kategória sem ír vissza :D Na most leszögezném, semmi bajom nincs a túlsúlyosakkal, de nekem más az esetem, az átlagos lányok. Viszont ha nem írnak vissza akkor minek regisztrálnak? Ezeknekna Bahamákon pózoló csöcskirakós luvnyáknak nincs 7000 ftja a tagságra, ezért mindenkit jobbra húz és majd a végén lefölözi a jókat? Komolyan nem értem. Vidéki városban élek, most volt egy ingyenes akció, átrakhatom magam április 30ig a világon akárhova, de ott meg gondolom azért lesz kevés kedvelés, mert kiírja hogy pl 1471 kmre vagyok tőlük. Másnak jött már össze ott valami értelmes, vagy csak önbizalomrombolónak jó ez az egész?

29f


2021. ápr. 3. 15:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom gyerekek. Én jó pár éve, hogy használtam a tindert, de akkor kifejezetten negatív adatlapot csináltam magamról és meglepően jó eredménye volt. Kb leírtam, hogy milyen nem vagyok. Nem vagyok manager meg diplomás, nincsenek feszítős képeim, ha azt írod hogy szia mizu, akkor eláslak a kertben meg ilyeneket írtam. :D

És tök normális csajok húztak jobbra.

2021. ápr. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 VincentLaw ***** válasza:
56%

Nálam is csak ez a helyzet, habár szerintem már szintet léptem, mert pár héttel ezelőtt, egy feltűnően szép arcú lány is bejelölt tinderen. Nézem a képeit, és az első 4 képen ilyen beállított profi fotós képek voltak, amin tényleg egész jónak tűnt, míg végül az utolsó képen egy 'teljes' alakos kép is volt, amin kiderült, hogy kerekesszékes. Mondom magamban, hogy "Bazd ilyen nincs". Tudom, hogy most ez így kicsit gonosz.


Kíváncsi voltam, hogy ezt más is beszívta vola, szóval pár haveromnak elküldtem az első képeit, amire az jött vissza, hogy egész jó leányzó. Szóval megnyugodtam.


Na mindegy, ilyenkor sokszor elgondolkozom azon, hogy egy átlagos normális lány, akinek nincs semmi gondja, mind külsőre, mind mentálisan, miért nem tud összejönni?

2021. ápr. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
79%
#12: Azért, mert azok is vagy nem gondolják komolyan a társkeresést, vagy csak a férfiak elitjét hajlandóak észrevenni, mert elhiszik, hogy nekik alanyi jogon jár Mr. Perfect.
2021. ápr. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
69%
A Tinder nem a férfiaknak kedvez, ez már milliószor le lett itt írva és az élet is igazolta.
2021. ápr. 4. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Beregisztráltam régebben csajként piackutatást végezve, hogy mégis milyen képet kéne pasiként felrakni.. hát kép nélkül 2 nap alatt 99+ kedvelést kaptam, most ez vagy pénzbehúzás, vagy ennyire nincs fent csaj vagy mind a 2 azt nem tudom. Első regisztrálásnál 1 nap alatt lett 14 kedvelőm a valódi személyemmel egy dunántúli kisvárosban, ez volt a mézes madzag, be is fizettem, de túlsúlyos volt a 14/2, a másik 2 pedig nem írt vissza, kuka 5 rugó. Viszont a kamuregre visszatérve, mondta 1 haverom, hogy a legtöbb pasi a guruló labdát is.... de hogy ennyire? Egy nem létező pesttől 130 kmre lévő kép nélküli kamureg kap 2 nap alatt 99+ kedvelést?! Aki nem hiszi probalja ki :)
2021. ápr. 4. 06:40
 16/18 anonim ***** válasza:
52%

#15

De igen szerintem kipróbáltuk elég sokan.


Én már csak arra használom a Tindert, hogy amikor esetleg TV-t nézek akkor reklám alatt átpörgetem..

2021. ápr. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem a legtöbb társkereső olyan, hogy alig találsz normális nőt, aki még komolyan is gondolja az ismerkedést. Ezek az oldalak tele vannak agyonvakolt nőszemélyekkel, kövérekkel, egyedülálló anyukákkal (akik persze nagy bőszen hirdetik, hogy ők nem pótapukát keresnek, hát persze, hogy nem, és akkor a gyereket majd beadják lelencbe, vagy mi lesz?), de egy átlagos külsejű, normális nőt csak nehezen fogsz találni, ráadásul jó eséllyel vagy ő is csak hülyíteni fog, vagy a csillagos egekben lesznek az igényei.
2021. ápr. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
33%

#15: "Egy nem létező pesttől 130 kmre lévő kép nélküli kamureg kap 2 nap alatt 99+ kedvelést?! Aki nem hiszi probalja ki :)"


Igazából az egész jobbra-balra húzogatásnak a férfiak oldalán nincs értelme. Csak a nőknek illúzió. Mert ha az lenne, hogy a nők bárkire ráírhatnának, akkor még bátortalanabbak lennének, ahogy sok kövér nőt is behúznak kíváncsiságból, aztán a top pasik unmatchelik őket. Ők meg bosszúból az átlagos pasiknak nem válaszolnak.

2021. ápr. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!